TRİGER SETİ MARKA TAVSİYE

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Anladım hocam o zaman gm marka triger seti ve continental marka v kayışı sipariş ediyorum. Şu an farkettim yukarıda arkadaş direksiyon kayışı değişimini de tavsiye etmiş. Acaba gerek varmı değişimi elzem midir?
SAVE_20220522_013506.jpg

Sağdaki arkadaş oluyor kendisi elzem değil fakat tüm kayışların yenilenmiş olurdu. Trigeri değişime götürürken ustaya danışabilirsin. Parçacılardan bulunabilir.

• Beğen
Tepkiler: astra1905

astra1905

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ekli dosyayı görüntüle 30346

Sağdaki arkadaş oluyor kendisi elzem değil fakat tüm kayışların yenilenmiş olurdu. Trigeri değişime götürürken ustaya danışabilirsin. Parçacılardan bulunabilir.
Online yedek parça dan gm triger seti ve continental v kayışı siparişini bugün verdim hocam. Dediğiniz gibi değişim için gittiğimde ustaya danışacağım değiştir derse onu da artık bir parçacıdan alırız yüksek fiyatlı değil zaten. Cevabınız için çok teşekkür ederim. :)

• Beğen
Tepkiler: Ergun U.

astra1905

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar online yedek parça sitesinden sipariş ettiğim gm triger seti ve continental v kayışı geldi. Triger setinin üzerinde 07/23 yazıyor. Son kullanma tarihi için çok erken değil mi? Eğer son kullanma tarihi buysa 1 sene sonra tekrar triger değiştirmek zorunda kalacağım. V kayışında ise 10.01.2022 yazıyor. Bu üretim tarihi mi son kullanma tarihi mi emin olamadım. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar online yedek parça sitesinden sipariş ettiğim gm triger seti ve continental v kayışı geldi. Triger setinin üzerinde 07/23 yazıyor. Son kullanma tarihi için çok erken değil mi? Eğer son kullanma tarihi buysa 1 sene sonra tekrar triger değiştirmek zorunda kalacağım. V kayışında ise 10.01.2022 yazıyor. Bu üretim tarihi mi son kullanma tarihi mi emin olamadım. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
O tarihler için raf ömrü demişlerdi sanki. Satıcıya bir sor. Benimkisini 2018 temmuzda almıştım 10/20 yazıyordu kutu üzerinde. Sıkıntı etmedim bir sorun da oluşmadı şükür.

• Beğen
Tepkiler: astra1905

astra1905

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
O tarihler için raf ömrü demişlerdi sanki. Satıcıya bir sor. Benimkisini 2018 temmuzda almıştım 10/20 yazıyordu kutu üzerinde. Sıkıntı etmedim bir sorun da oluşmadı şükür.
Online Yedek Parça whatsapp destek hattına sordum. Sizin dediğiniz gibi raf ömrü olduğunu o tarihe kadar araca takılması gerektiğini söylediler. Umarım doğrudur.