Araca sticker yaptırmak istiyorum?

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Kafamda çok ufak bir sticker planı (Gecen arabını üzerinde kedi yürümüş paitleri çok hoş duruyordu :)) var fakat bunu yapıştırdığımızda özellikle basınçlı su ile araba yıkandığında çıkma olasılığı nedir ?

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
orjinal birşey bende yaptrmak istyrm özel olarak ama reklamcılar yapar sanırım..

N

nihatcankoc

Bilgi Girilmemiş
Sticker çıktıktan sonra iz yapabilirmi? yaparsa kötü olur

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Murat abi,tanıdık var sticker yapan.

İz falan bırakmıyor. Sadece etrafında biriken tozlar oluyor silince geçiyor..

Sticker kaliteli yapılırsa + Yapıştırma iyi yapılırsa sökülmez. Bizim eski arabada vardı QQ'da,araba yıkanırken falan sorun olmuyordu...

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
daha önce folyo kesim sticker yaptırdım. önce şeffaf transfer kağıdına alıp, yazıyı arabaya yapıştırdıktan sonra şeffaf kağıdı geri söktüğümüz sticker şekli.
dezavantajı ufak detaylar yapılmıyor, yapılırsa da yapıştırması çok zor olur.
birde iyi yapıştırılmamışsa silerken bez takılıyor. özellikle mikrofiber bez deli ediyor..
yıkama konusunda bir sıkıntı görmedim, sürekli tanzikli suyla yıkatıyoruz, hiçbir harf eksilmedi.

geçen hafta da serigrafi baskı yaptırdım. daha uzun ömürlü bence. şeffaf sticker kağıdının üzerine boyayla yapılıyor. boyanın sökülme ihtimali çok az, ama yapıştırırken sanki cam filmi yapar gibi baloncuk yapmamaya uğraşman lazım abi. tabi bir kötü yanıda yapım aşaması çok zahmetli, 1-2 tane için kimse yapmaz, ben 3 tabak/toplam 450 adet yaptırdım ki buna bile sokrandılar. normalde bir yaptıran 10 tabak felan yapıyormuş:D

başka hangi çeşitler var bilmiyorum. internette sticker sitesi var, sen istiyorsun onlar özel üretim yapıyor. istersen metalik renk olanlarda var, ben burdayım diyor. onları da araştır derim :good: