Boya Koruma Nedir? Pasta Cila ile Arasındaki Farklar Nelerdir?

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Hocam öncelikle merhaba ben izmit kocaelinde yaşıyorum buradaki autoclub premium bayisine yaptırdım kaplamayı sökme ve seramik kaplama 1500 tl tuttu detaylı iç temizlik 500 tl mal oldu arabam şu anda sıfır gibi oldu gerçekten son işlem olarak arka stopları değiştireceğim :):):) 2 3 aya onuda halledecem inşallah sonra bir ömür boyu astramla birlikte daha nice yollara:):)):

Kazasız belasız keyifli sürüşler hocam,

Ben az önce AutoClub Seyrantepe (İstanbul) Şubesine uğradım ve Detaylı İç Temizlik için 250tl fiyat aldım. Sizin iç temizlik paketinde neler yapıldı? Biraz detaylı bilgi verirseniz karşılaştırma imkanım olur :)

• Beğen
Tepkiler: Furkan semiz

Furkan semiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam komple paspas altları üst tavan bagaj ve stepnenin oralar koltuklar temizlendi ön göğüs ve kapılaradaki plastiklere koruma atıldı

• Beğen
Tepkiler: mskirca

Mutlugun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakın dönemde istanbulda yaptıran var mı ?

Yanlarına aldıkları göçmene paslamaycak, ultra vs. diye bişey uydurmayacak, marka ürün kullanan ehil yer arıyorum.

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
YouTubeda bir kanal takip ediyorum: DetailingTube

Kanal Heroic Detailing sahibine ait ve samimi, paylaşımcı, beyefendi bir insana benziyor [emoji4]

Bu işe hobiyle başlamış, sonradan ticaretine girmiş, herşeyi de detayıyla paylaşıyor, bu bilgi de bana ozel kalsın demiyor. Degerlendirebilirsiniz

Dükkanı İstanbul'da >>

heroicdetailing.com