Apple İphone mu Samsung Wave 2 mi ?

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Samsun wave 2
9102.jpg

İphone
9137.jpg

Karar veremedim Kullananlar Olumlu olumsuz yanlarını yazarlarsa memnun olurum :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta wave2 yı bı haftadır kulanıorum super bı makına bence ıpone e o paraları vercegıne gıt samsung al derım

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Samsung Galaxy Ace ;)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
samsung omnia lite kullanıcısı olarak samsung diyorum.

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
wave 1 kullanıcısı olarak eğer iphone 4 ise iphone, değilse wave 1 diyorum..(bulabilirsen hala)

Computerci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiki iphone bahsettiğiniz telefonların hepsini denedim iphone yeri kullanımı hassaslığı bir başka..

Serhat_Nrgl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İphone ilk çıktığında ön yargılıydımki ilk seri ztn pekte tatmin edici değildi alışıla gelmiş özelliklerin dışında olduğu için..Sonra sonra 3g 3gs vs.. olarak beklediğimiz özellikler eklenmeye başladı..Şuan iphone 4 kullanıyorum ve bu alet telefonsa ben bugüne kadar telefon kullanmamışım..Ekran hassasiyeti mükemmel, sınırsız geliştirebilme özelliği..Kısacası bir İphone kullanıcısı kendi kişisel ilgisine göre İphone düzenleyebiliyor ve o andan itibaren istediği hersey elinin altında.. Bence durumu olan bulupta alabilen iphone 4 denesin ama yok o paralara değmez diyorsanız wave gözel bir alternatif olur..

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iPhone'u telefon olarak kıyaslamayın. Bambaşka bir dünya iPhone gerçekten. Bugüne kadar 60 tan fazla telefon sahibi oldum, Wave'den tutun HD2 'ye , Desire'dan Omnia'ya , Galaxy S ' e kadar.. Hiçbiri ama hiçbiri iPhone gibi değil. iPhone olmaya çalışıyorlar , bazısı çok yaklaşıyor ama mutlaka birşeyler eksik kalıyor. Sonunda dönüp dolaşıp çıktıgınız nokta iPhone oluyor. Veya yeni bir iPhone cıkmıs oluyor,bknz: iPhone 5.

Wave uzun süre kullandım..Kötü değil ama iPhone ile kıyaslanmayacak kadar basit kalıyor. Amaç multimedia ise iPhone. Yok ben sadece hızlı,dokunmatik,estetik birşey istiyorum diyorsanız Wave.

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
türkiye'deki satış fiyatı olarak aradaki farka değmeyecek diye düşünüyorum... ha yurtdışından alacaksanız imkan varsa 1000 tl ye iphone4 almak çok daha mantıklı..ama türkiyeden alacaksanız wave1 derim...o kadar paraya değmez diye düşünüyorum..(amerikadan aldım bir tane 960 tl ye gelmişti bu kurban bayramında,pasaporta işlettim tamam...)

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hd2 ve iphone4 kullanıyorum, konuyu iphone a çekmek istemiyorum ama kişiselleştirme deyince galaxy s / iphone 4 / desire ya da x10 vs ne olursa olsun hd2 gibi değil hiçbiri...

custom rom bolluğu aynı anda hem wm6.5/wm7 - android kullanımı ve sınırsız uygulama...

iphone4 kişiselleştirmeye tabiki sahip ama bir tek menü ve kilit ekranından ibaret ana menü. bir htcsense arayüzü manila arayüzü gibi çoklu ana menülerin olmaması can sıkıyor biraz.

illaki samsung olacaksa da bada işletimli yerine androidliyi tercih etmek gerekir artık