2014-2015 Opel İnsignia 1.6t Hakkında Bilgi

abcsefa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Yeni bir araç almayı düşünüyorum 3. nesil Mazda 3 1.5 benzinli manuel, yeni Kıa Cerato 1.6 Dizel otomatik full donanım, Qashqai 1.2 turbo benzinli, manuel DIG-T mi alsam derken 2014-2015 Opel İnsignia 1.6t otomatik cosmoyı dün internet üzerinden biraz inceledim ve neden olmasınki d segmenti kaliteli araç diye düşündüm. Bütçem 75 bin civarı muhtemelen alırsam cosmo paket alacağım.
1- Opel İnsignia, diğer üç modele göre daha mantıklı bir alternatif mi?
2-Kullananlar Opel İnsignia'dan memnun mu?
3-Kullananların bu model ve motor-şanzımana eleştirileri var mı?
4-Aracın ikinci eli yedek parça temin durumu nasıl?
5-Masraflı ya da masraf çıkaran bir araç mı, aracın kronik bir arızası var mı?
6-Yakıt tüketiminden memnun musunuz?
7-Özellikle yokuşlardaki performansı nasıl?
Sizlerle bu konuyu istişare etmek ve ona göre karar vermek isterim. Şimdiden hepinize teşekkür ederim

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce araştırmıştım.yokuş performansı çok çok iyi.yakıtı fazla biraz ama lpg takılabiliyor.lpg de supap erime durumu var.1500 tl ye çeliksupapile değişirsiniz bişey olursa çözümü bu.dsg şanzıman gibi saçma arızalar pek yok.motor oldukça güçlü 180 hp.kullananlar hep çok iyi performansı olduğunu söyledi.bu arabada performans konusu en son takılacağınız konu olsun.donanım çok fazla cosmoda bir problem yaşarsanız elektronik arıza olabilir bildiğim kronik bir arızası yok.zaten 2014-2015 modellerin daha stabil daha arızalardan arındırılmış olduğunu tahmin ediyorum.

Sony Z5 ile gönderildi

abcsefa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce araştırmıştım.yokuş performansı çok çok iyi.yakıtı fazla biraz ama lpg takılabiliyor.lpg de supap erime durumu var.1500 tl ye çeliksupapile değişirsiniz bişey olursa çözümü bu.dsg şanzıman gibi saçma arızalar pek yok.motor oldukça güçlü 180 hp.kullananlar hep çok iyi performansı olduğunu söyledi.bu arabada performans konusu en son takılacağınız konu olsun.donanım çok fazla cosmoda bir problem yaşarsanız elektronik arıza olabilir bildiğim kronik bir arızası yok.zaten 2014-2015 modellerin daha stabil daha arızalardan arındırılmış olduğunu tahmin ediyorum.

Sony Z5 ile gönderildi

170 hp değil mi 2014-2015 model olan

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
203 ikinci yarısından sonrakiler makyajlı kasalar.
Motoru SIDI ecotec 170 bg'lik motorlar. Güç ve tork dağılımı önceki motora göre daha homojen ve tüketimi daha düşük.

75 bin civarlarına bulunacak Cosmo'lar yüksek km veya kazalı olacaktır. Aracın temizliğine göre ekspertiz durumuna göre kararı siz vereceksiniz.
Onun dışında diğer seçeneklerinizin hepsinden konfor ve kalite olarak dah önde bir araç.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
j kasa astra 1.6 dizel öneririm insignia yerine. asla başınız ağrımaz.

abcsefa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
203 ikinci yarısından sonrakiler makyajlı kasalar.
Motoru SIDI ecotec 170 bg'lik motorlar. Güç ve tork dağılımı önceki motora göre daha homojen ve tüketimi daha düşük.

75 bin civarlarına bulunacak Cosmo'lar yüksek km veya kazalı olacaktır. Aracın temizliğine göre ekspertiz durumuna göre kararı siz vereceksiniz.
Onun dışında diğer seçeneklerinizin hepsinden konfor ve kalite olarak dah önde bir araç.
anladım. esasen 50-60 bin km 2013-2014 cosmo 75-78 civarına var malum sitede. ancak esas terddüt ettiğim nokta daha düşük km'li (20-30bin km) 2015 model insignia edition elegance paket mi yoksa (50-80 bin km) 2013-2014 model insignia cosmo paket mi almalıyım?

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım. esasen 50-60 bin km 2013-2014 cosmo 75-78 civarına var malum sitede. ancak esas terddüt ettiğim nokta daha düşük km'li (20-30bin km) 2015 model insignia edition elegance paket mi yoksa (50-80 bin km) 2013-2014 model insignia cosmo paket mi almalıyım?

Ben Cosmo tercih ederdim. Biraz beklemeniz, hatta belki uzak şehirlere gitmeniz gerekebilir temiz araç bulmak için.

Ama sadece adaptif AFL farlar için bile değer.
Cosmo ile edition elegace donanım farklarını karşılaştırıp yine de son kararı siz vereceksiniz.
İtina ile kullanılmış temiz bir edition donanıma da alınmaz denemez.

abcsefa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Cosmo tercih ederdim. Biraz beklemeniz, hatta belki uzak şehirlere gitmeniz gerekebilir temiz araç bulmak için.

Ama sadece adaptif AFL farlar için bile değer.
Cosmo ile edition elegace donanım farklarını karşılaştırıp yine de son kararı siz vereceksiniz.
İtina ile kullanılmış temiz bir edition donanıma da alınmaz denemez.
Çok teşekkür ederim sağolun