Apple İphone mu Samsung Wave 2 mi ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşımda var 2 hafta odu ekrandaki parlaklık iphonede falan yok bada işletim sistemi var 1 ghz işlemcisi zaten en büyük +sı ...hatta bir arkadaşta iphone 3gs satıyor wave 2 almak için :D wave bence bada değilde android ile gelseydi iphone falan yalan olurdu tamamen :) ben olsam wave 2 alırdım zaten bada 2.0 geliyor falan diyorlar onunla mükemmel olur iphone gibi uygulamaları bir ton para çakma video falan çalıştırmak için elli takla atıyorsun bence hiç gerek yok....

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne zaman samsung kullansam elımde patlıyor , benım fıkrım ıphoneden yana

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşımda var 2 hafta odu ekrandaki parlaklık iphonede falan yok bada işletim sistemi var 1 ghz işlemcisi zaten en büyük +sı ...hatta bir arkadaşta iphone 3gs satıyor wave 2 almak için :D wave bence bada değilde android ile gelseydi iphone falan yalan olurdu tamamen :) ben olsam wave 2 alırdım zaten bada 2.0 geliyor falan diyorlar onunla mükemmel olur iphone gibi uygulamaları bir ton para çakma video falan çalıştırmak için elli takla atıyorsun bence hiç gerek yok....

1-Uygulama sayısı en kısır platform BADA'dır. En zengin platform iOS'dur.
2-iPhone 4 retina display kullanmaktadır. Kesinlikle Amoled'in altında ezilecek bir ekran değildir. Her ikisininde avantaj ve dezavantajları vardır.iPhone 4: 640x960 336ppi iken Wave II: 800x480'dir. Farklı söylemeye gerek yok sanırım.
3-iPhone'da ücretli uygulamalar var, evet ama jb'de var. Bada'da da ücretli uygulamalar var. Hepsi ücretsiz değil ki...

Son düzenleme:

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iPhone'u telefon olarak kıyaslamayın. Bambaşka bir dünya iPhone gerçekten. Bugüne kadar 60 tan fazla telefon sahibi oldum, Wave'den tutun HD2 'ye , Desire'dan Omnia'ya , Galaxy S ' e kadar.. Hiçbiri ama hiçbiri iPhone gibi değil. iPhone olmaya çalışıyorlar , bazısı çok yaklaşıyor ama mutlaka birşeyler eksik kalıyor. Sonunda dönüp dolaşıp çıktıgınız nokta iPhone oluyor. Veya yeni bir iPhone cıkmıs oluyor,bknz: iPhone 5.

Wave uzun süre kullandım..Kötü değil ama iPhone ile kıyaslanmayacak kadar basit kalıyor. Amaç multimedia ise iPhone. Yok ben sadece hızlı,dokunmatik,estetik birşey istiyorum diyorsanız Wave.

Çok güzel yorum. +++++++