Anahtarınızı Sustalı Hale Getirin(Resimli)

cutebadboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam kanser olur bunu yapana kadar...

makayikci1908

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nerede Yaptirdin Ankarada Varmi Acaba Birde Arabayi Yeni Aldim Yedek Anahtari Yok Dediler Ben Anahtar Kodunu Değitirtebilirmiyim Servise

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok zahmetlı iş :)

karlikayin37

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 astra classic hb 1.4 olan aracımın anahtarınıda sustalıya dönüştürebilirmiyim.bir fikri olan varmı

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En Iyisi Orjinali

Ankara'da sanayide MİFTAH OTO ANAHTARCI sı var (SAMANYOLU CAD. NO:10 AKBANK KARŞISI BÜYÜK SANAYİ) çevik kuvvete şube müd. ne çok yakın. Geçen yıl immobilizerli vectra anahtarını 50 milyona yaptılar. servis 100'den fazla istedi bi de yazı yazılacakmış ona cevap gelecekmiş falan falan gelirdi ama beklemek lazımdı. Bende gittim yaptırdım adamlar mercedes falan anahtarı yapıyor uzaktan kumanda falan. Ankara'da olan anahtar yaptırmak isteyen varsa öneririm. Anahtarı yaptırıken araba da yanınızda olsun denemeniz gerekiyor.
şimdi anahtarın biri diri kalıp montağa girmemezlik yapmasın diye 2 ayda bir değiştiriyorum anahtarları. Malum hep aynı anahtarı kullanırsanız bir süre sonra anahtar ve kontak kanki oluyor başkasını almıyor yanına :)) o yüzden arada değiştirmekte fayda var.
Ben sustalı anahtarı beğenmedim o pili her bittiğinde kim lehimleyecek lehimleyince kablolar kopacak bidaha bak resime tekrar yap falan bence gereksiz.
Arkadaşlar mercedes özentisi yapmaya gerek yok opelinizin anahtarını herkes görsün gözüne gözüne tutun milletin ne olacak. Anahtarın anahtar olduğu belli olsun. Ne o öyle kartlı magane, laguna gibi nefret ediyorum o sistemden. Anahtarı çevirmek gibisi varmı?

kullaniciadi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kadar ince işle ugrasana kadar 10 dk audi bayisine gider 5dk bi A3 alırım anahtarima kadar herseyi değiştirmiş olurum hehe.

tolgahan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KoTuKeDiSeLCuK' Alıntı:
Arkadaşlar sustalısına karışmam ama 3 gün önse immobilizerli yedek anahtar yaptırdım 40 ytl. bilginize...

nerede yaptırdın acaba sustalı anahtarı ? :help:
benim anahtarımın tuşları aşındı değiştirmek istiyorum.Yapmışkende sustalı olsun istiyorum..

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007astralarda sustalı anahtar war mı....