Vectra b 2 aracima lexmaul paslanmaz çelik manifold

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel dostları merhaba,
Aracıma ebay den bulduğum Lexmaul marka manifoldu almayı düşünüyorum. Aracımda bulunan orjinal egzos manifoldu çatlaktı, kaynak yaptırdım ancak sanırım yine çatladı. Döküm orjinal manifoldlar piyasada 350 - 450 TL arası fiyatlara satılıyor, ancak ben döküm istemiyorum, çünkü döküm manifoldlar çabuk çatlıyor. Bu nedenle hem çatlamayacak, hem de aracın performansını en az %6 artırmayı garanti eden LEXMAUL marka aşağıda resmini verdiğim manifoldu almayı planlıyorum, fiyat olarak ; 485.-EURO kargo dahil, fiyat biraz yüksek gibi gelebilir ancak ömür boyu kullanılacağı düşünüldüğünde bence mantıklı gibi geldi, bu konuda sizin de fikirlerinizi almak istiyorum ?

Manifoldun resmi;

manifold.jpg

Ürün açıklaması; ( Almanca )

Qualität hat einen Name!

Lexmaul Opel Tuning!
Lexmaul Qualität seit über 40 Jahren
Lexmaul selbst Testet und Entwickelt die Fächerkrümmer an den einzelnen Autos.
Hier in Deutschland in ihrem Haus.
Daher Stehen die Krümmer für Optimale Leitungsausbeute und Funktionalität!!!

Fächerkrümmer
der Lexmaul Opel Tuning GmbH
für Vectra B 1.8i 16V 85KW / 115PS
(X18XE1)

Neu mit Rechnung!!!
Ein Produkt bei dem einfach alles stimmt!
Bei uns Kauf ohne Risiko
(siehe Wiederrufsbedingungen)

Artikelmerkmale:

- 100% Passgenau
- bessere drehfreudigkeit des Motors
- bessere Beschleunigung
- bis zu 6% Mehrleitung
- Material: Spezial Edelstahl für Fächerkrümmer
- passt mit Adapter an die Serienanlage!!!
(Adapter wenn benötigt im Lieferumfang enthalten)

Mit Deutschem TÜV-Teilegutachten!!!!
Lexmaul Fächerkrümmer haben EG/ABE in Verbindung mit Lexmaul Endschalldämpfern oder Komplettanlagen!!!
Bei Serien- oder anderen Sportauspuffanlagen müssen die Krümmer eingetragen werden!!

Wir machen auch gern Komplettpreise!!!
Für Fächerkrümmer und Anlage / ESD von Lexmaul!!!
In Stahl oder Edelstahl!!!
Hier nicht aufgeführte Fahrzeugtypen findet ihr in unserem Shop oder auf Anfrage!

Achtung:

Motorkennzahl / Fahrzeugtyp + Ident. Nr. angeben!!!
Ohne Fahrzeugdaten erfolgt kein Versand!!!
Wir versenden Weltweit!!!
We deliver world wide!!!
Die Lieferung erfolgt schnellst möglich nach Geldeingang! Sollten Lieferschwierigkeiten von seiten des Herstellers auftreten werden wir euch selbstverständlich sofort darüber informieren!
Weitere Lexmaul und/oder Motorsport/Tuning teile findet ihr in unserem E-Bay Shop!
Ihr sucht etwas bestimmtes? Ihr könnt es in unserem Shop nicht finden? Dann schreibt uns und wir versuchen euch ein Angebot zu machen!! Natürlich zu fairen Konditionen und günstigen Preisen!!
Besucht uns einfach unter RND-Motorsport.de

Türkçe; ( google translate ile çevrilmiştir )

Kaliteli bir isim var!
Lexmaul Opel Tuning!
40 yılı aşkın süredir Lexmaul kalite
Lexmaul kendi testleri ve bireysel arabalara manifoldu geliştirir.
Burada Almanya kendi evinde.
Bu nedenle, optimal verim yönetimi ve işlevsellik için ayakta dirsek!
Başlıkları
Lexmaul Opel Tuning GmbH
Vectra B 1.8i 16V 85KW / 115HP
(X18XE1)

Yeni hesap ile!
Bir ürün olan herşey doğru!
Biz risk olmadan almak
(Wiederrufsbedingungen bakınız)

Öğe Özellikleri:

-% 100 mükemmel uyum
- Motorun daha iyi manevra kabiliyeti
- Daha iyi hızlanma
- En fazla 6% multiline
- Malzeme: manifoldu için özel çelik
- Orijinal sistem için bir adaptör ile uyar!
(Verilmişse Adaptör gerekmektedir)

Alman TÜV sertifikası parçaları ile!
Lexmaul kaşkol veya egzoz sistemleri AK Lexmaul ile bağlantılı olarak onaylanmış manifoldu!
seri veya diğer egzoz sistemleri de dirsek kayıt olmanız gerekmektedir!

Biz de Tam ister!

Manifoldu ve klima / Lexmaul dan ESD!
çelik veya paslanmaz çelikten mamul!

Son düzenleme:

Lawrence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi yapabileceğin çok birşey kalmadı sende haklısın ama çok pahalı bee döviz kurundan hesaplasak takmasıyla sana maliyeti 1000 tl yi geçiyor bu aracı satmıcam 10 yıl daha binerim dersen belki amorti edicek kendini...Parca çok iyi işçilik mükemmeler görüntü zaten ortada ama bu araçlarımızın yarın başka bi sorun çıkartmayacağı anlamına gelmiyor belli değil bunu yaptırsan 3 ay sonra başka bi parça isticek oda sıkıntı yaşlanıyorlar çünkü... Keşke bizim iş olsaymış sorunu çözerdik...

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi yapabileceğin çok birşey kalmadı sende haklısın ama çok pahalı bee döviz kurundan hesaplasak takmasıyla sana maliyeti 1000 tl yi geçiyor bu aracı satmıcam 10 yıl daha binerim dersen belki amorti edicek kendini... Ayrıca bu araçlarımızın yarın başka bi sorun çıkartmayacağı belli değil bunu yapsan 3 ay sonra başka bi parça isticek oda sıkıntı yaşlanıyorlar çünkü... Keşke bizim iş olsaymış sorunu çözerdik...

Türkiye'de çelik manifoldu yok benim aracımın ( 1.8 CD olması nedeniyle ) , Orjinalini de ben istemiyorum. Aracımı satarken alacak olan kişi en azından egzos manifoldu derdinden kurtulmuş olacak. Ben de kafam rahat olsun istiyorum. Hem de aracım modifiye olmuş olacak. Zaten Hava filitresini Simota ile değiştirmiştim ve olumlu yönde etki aldım , şimdi bunu da değiştirirsem daha da iyi olacak diye düşünüyorum. Bakalım hayırlısı.

Lawrence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Türkiye'de çelik manifoldu yok benim aracımın ( 1.8 CD olması nedeniyle ) , Orjinalini de ben istemiyorum. Aracımı satarken alacak olan kişi en azından egzos manifoldu derdinden kurtulmuş olacak. Ben de kafam rahat olsun istiyorum. Hem de aracım modifiye olmuş olacak. Zaten Hava filitresini Simota ile değiştirmiştim ve olumlu yönde etki aldım , şimdi bunu da değiştirirsem daha da iyi olacak diye düşünüyorum. Bakalım hayırlısı.
Abi yine iyi niyetlisin senden sonraki sahibine yatırım yapıyorsun ama emin ol bu benim manifold bile farkını hissettirdi ki bu daha fena bişey...

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi yine iyi niyetlisin senden sonraki sahibine yatırım yapıyorsun ama emin ol bu benim manifold bile farkını hissettirdi ki bu daha fena bişey...

Tabi bu dünyaca ünlü Lexmaul marka bir manifold muhakkak farkı olacaktır. Vectraların kronik manifold çatlağı sorunu bunu alırsam benim araba için tarih olacak inşallah. Bakalım ciddi ciddi düşünüyorum, hafta içi bir mailleşecem satıcı ile. Tabi bu sürede Türkiye de bulursam onu alırım.

Son düzenleme:
S

smskk

Bilgi Girilmemiş
inş. hayırlı olur..bu ebaydan satın alacağımız şeyleri nasıl getirtiyoruz acaba bilgilendirirseniz sevinirim.bende birkaç parça satın almayı düşünüyorum ama nasıl işler durumlar bilmiyorum..kolay gelsin

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inş. hayırlı olur..bu ebaydan satın alacağımız şeyleri nasıl getirtiyoruz acaba bilgilendirirseniz sevinirim.bende birkaç parça satın almayı düşünüyorum ama nasıl işler durumlar bilmiyorum..kolay gelsin

Türkiye'ye gönderiyorlarsa zaten sevkiyat kısmında kargo ücreti yazıyor, Ürünler ortalama 20 - 30 günde geliyor.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eger 150 euronun ustunde fatura keserse bu urun fiyatindan dolayi gumruge takilir.
Sonucta 450 euro sana en az 300 euro da gumruk masraflari cikar 750 euroya.
Alabiliyorsan 150 euronun altinda fatura kestirmeye calis.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eger 150 euronun ustunde fatura keserse bu urun fiyatindan dolayi gumruge takilir.
Sonucta 450 euro sana en az 300 euro da gumruk masraflari cikar 750 euroya.
Alabiliyorsan 150 euronun altinda fatura kestirmeye calis.

Hatirlatma icin tesekkurler , Bunu satıcıya ödeme yapmadan teklif edeceğim , kabul etmezse almam zaten.