Anahtarınızı Sustalı Hale Getirin(Resimli)

pugga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nickimi yanlışlıkla seninkinden yapmışım
kusura bakma
nası değiştirilebilir bilir misin???

astra bor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kotukediselçuk , bende normal düzanahtar var bunu immobilizerli yaptırmak için ayrıc arabaya da birşeyler takılıyor mu?

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim böyle bir anahtarlık istememdeki tek neden kullanım kolaylığı bizim vectraların anahtar up uzun bir şey cebimde telefonu çizdi ekranını telefonun ekranı sırf anahtar yüzünden çizik içinde ayırıca bundan önce s40 vardı bende onunda anahtarı normaldi ve torpidoda arada sıkışdı babamda görmeden torpidoyu kapayınca anahtar kırıldı neyseki yedeği vardı onu kullandık çünkü volvoda işler opeldende masraflı ve zor ynei anahtar çıkartmak yani esas benim isteme amacım kullanım kolaylığı yoksa ona buna hava atmak değil bütün topiğide okudum ama verimli bir bilgi alamadım kimse dememiş şu ustaya gittim şu fiyata yaptırdım çok memnunum diye

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
anahtarcılar yapıyo ama kalitesi pek iyi değil

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KoTuKeDiSeLCuK´isimli üyeden Alıntı Arkadaşlar sustalısına karışmam ama 3 gün önse immobilizerli yedek anahtar yaptırdım 40 ytl. bilginize... kayserinin neresindede yaptırdın kardeş bilgi verirsen sevinirim.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerek yok bence:D

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internette modacar marka sustalı anahtar + alarm seti gördüm 70 liraya. immobilizer işini de anahtarcıya yaptırmak gerekiyormuş. tabi anahtarın ucunu da sustalıya takacak. nasıl olur bilemiyorum.

c.karakurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu sustalı diye tabir ettiğiniz anahtar opel servisinde "akıllı anahtar" diye geçiyor ve fiyatı 1.078 ytl.yani belirtmek isterim eğer sizinde orjinal akıllı anahtarınız warsa çok dikkat ederek kullanın açıkçası ben duyduğum günden itibaren anahtarımı pek yere falan düşürmemeye dikkat ediyorum.elimde 1000 ytl lik bir mevzu taşıyormuşum haberim yokmuş...saygılarımla