2013 Astra Classic 1.6 Easytronic tüketim

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com
Merhaba arkadaşlar, son bir hafta tamamen Kasımpaşa - Bahçeşehir arası bir depo benzinle 632 km yol yaptım. Bizim canavar beni şaşırttı. Yol bilgisayarı verilerim; ortalama hız: 44 km/h ortalama tüketim: 6,9 lt/100 km, klima hep açıktı. Ev taşıdığım için giderken koltuklar yatık tavana kadar eşya yükledim hep :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2013 Astra Classic 1.6 Easytronic tüketim

Umut
Kasimpasayami yoksa bahcesehiremi tasiniyosun.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umut hocam ilk olarak benzinle otomatik araç için çok güzel değerler maşallah ama dost acı söyler bunlar güzel günler, Ramazan başladığından beri yollar oldukça rahat özellikle sabahları trafik oldukça rahat. Ne yazıkki trafik Eylül Haziran arası çok yoğun oluyor. Ama şu bir gerçek eğer trafiğe denk gelmezsen araç şehirdışı gibi yakıyor. Bizim edition artık yalnızca Bahçeşehir içi kullanılıyor ve 8,7 olan ortalama 9lt ti geçti

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Ispartakule'ye ( Bizim Evler 5'e) taşınıyorum. Trafik gerçekten çok sakindi. Ama iki kez çok yoğun trafik gördüm. Eylülden itibaren her gün araç kullanacağım düşünülürse dizele geçebilirim. Aklımda birkaç araç var. Clio, Polo, Corsa en kötü Linea.  019cryy Konut kredim olduğu için dizel alırsam küçülecez artık.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umut Hoca link' Alıntı:
Ispartakule'ye ( Bizim Evler 5'e) taşınıyorum. Trafik gerçekten çok sakindi. Ama iki kez çok yoğun trafik gördüm. Eylülden itibaren her gün araç kullanacağım düşünülürse dizele geçebilirim. Aklımda birkaç araç var. Clio, Polo, Corsa en kötü Linea.  019cryy Konut kredim olduğu için dizel alırsam küçülecez artık.

Hayırlısı olsun, sabah Haziran 15 e kadar 7.20den önce Ispartakule gişede  olmazsam sorun yaşıyordum özellikle Ramazan da yollar çok rahatladı