Yeni Beyaz Balinam Vectra C :)

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben sisleri kullanmadığımdan frenlere bağlattım,sadece frene basınca yanıyor.Değişenlere de çakarlı dediğimiz türden lambalar koydum frene basınca pist arabaları gibi patlıyor sis yeri :)))
Ben arka sis farı için sol tarftan sağ tarafa kablo çektirip ikisinin de yanmasını sağlarım belki. Arkamdan uzunlarla gelen olursa yakarım ikisini de. astra H'ta ikisi de yanıyordu sanki.

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyaz balinaya sonunda mugen rüzgarlıklar takıldı :)
rpyr2.jpg

rpyuc.jpg

rpyuw.jpg

rpyv5.jpg

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok iyi olmuş Bedri Abi; ben de aynından kullanıyorum..Galiba önerdiğimden almışsın sen de :) cam kenarlıklarına tam oturuyor..Üstelik ön camlarda da vectra yazısı da olunca gayet orj duruyor.. Yalnız çift şeritli bantı biraz kalitesiz ki zamanlar önlerden attı..Ben de biraz destekledim şeffaf silikonla 10# oldu..Gayet memnunum..

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Serdar senin tavsiyenden aldım. Aksoytuning'den sipariş verdim 2 günde geldi. Dediğin gibi benim de önlerden daha şimdiden attı bile. Ben de yakın zamanda silikon desteği yaparım.

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce deneyen var mı bilmiyorum ama aklımda birşey vardı onu uyguladım ama istediğim sonucu alamadım. Yapmak istediğim şey vectra'da 3. stop lambası yerini kapatıp frene basınca vectra yazmasını sağlamaktı ama ışık kuvvetli geliyor ve dağılıyor. Ne yapmak gerekirdi acaba.
rzc7g.jpg

rzc8q.jpg

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ışık geçirmeyecek bir malzeme ile olur ancak. beyaz sticker ile olmaması normal...

vectra2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle Güle bin HAYIRLI OLSUN