Yeni Beyaz Balinam Vectra C :)

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba. Astra H kasayı sattıktan sonra bir süre Accent Era kullandım. Şimdi tekrar Vectra C alarak sizlerle beraberim :)

mr77t.jpg

mr78n.jpg

mr79b.jpg

mr7c2.jpg

mr7cy.jpg

mr7dt.jpg

Şimilik bu kadar resim yeterli sanırım :)

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah kazasız belasız sürüşler....araba beyaz renge bayılıyorum...passatı almadan önce bayağı bir bayaz vectra bakmıştım ama piyasada çok az bulunuyor...passatın neredeyse hiç yok denecek kadar az..ileride sıfır araç alacak olursam mutlaka beyaz olacaktır inşallah....tekrar dan hayırlı olsun ....rabbim kaza bela göstermesin..

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acizane tavsiyem kaput koruma filmi yaptırın aracınıza....hatta ön tampon ve kapı çıta altlarınada...

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah kazasız belasız sürüşler....araba beyaz renge bayılıyorum...passatı almadan önce bayağı bir bayaz vectra bakmıştım ama piyasada çok az bulunuyor...passatın neredeyse hiç yok denecek kadar az..ileride sıfır araç alacak olursam mutlaka beyaz olacaktır inşallah....tekrar dan hayırlı olsun ....rabbim kaza bela göstermesin..
Teşekkür ederim :) Evet beyaz nadir bulunan bir renk vectrada ve passatta. Passatta sadece 2010 ve sonrası 1.4 tsi'lerde beyaz var galiba. Gönlümde elegance vardı ama elegance olmasındansa beyaz olması daha ağır bastı gönlümde :)

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acizane tavsiyem kaput koruma filmi yaptırın aracınıza....hatta ön tampon ve kapı çıta altlarınada...
O tavsiyeniz benimde aklımda, 8 yılın vermiş olduğu ufak tefek taş izleri var zaten. Başka yapmak istediklerim de var, sırayla teker teker yapacağız. Öncelikle;
1. Park sensörü veya geri görüş kamerası
2. Krom egzoz ucu
3. Plakalar deforme olmuş, yeni plaka bastırıp şekil vermek
4. Maddi imkan olursa belki jantları değiştiririm.
5. Mugen cam rüzgarlığı (yakında takacağım)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah Bedri Abi.. Aracınızı kazasız belasız hayırlı günlerde kullanmanız dileğiyle..Beyaz son dönemin modası gerçekten de :rolleyes: