Yeni Beyaz Balinam Vectra C :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada Bedri Abi; niyetin vardı 4'lü cam rüzgarlığına ben dün aldım...Çok randımanlı ve şık...Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin...Camlarını 3-4 cm kadar açmana izin veriyor ön ve arka...Park halinde ya da seyir halinde..Üstelik üstünde ''vectra'' diye de orj yazı var...Kutusunda ve güzel ambalajlanmış..Tavsiye ederim ;)

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...-ruzgarligi-4-luset-netrondan-127773555/detay

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada Bedri Abi; niyetin vardı 4'lü cam rüzgarlığına ben dün aldım...Çok randımanlı ve şık...Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin...Camlarını 3-4 cm kadar açmana izin veriyor ön ve arka...Park halinde ya da seyir halinde..Üstelik üstünde ''vectra'' diye de orj yazı var...Kutusunda ve güzel ambalajlanmış..Tavsiye ederim ;)

http://www.sahibinden.com/ilan/yede...-ruzgarligi-4-luset-netrondan-127773555/detay

Bunları incelemiştim biraz. Ben de aksoy tuningten baktım. 35 TL falan fiyatı vardı. Onu düşünüyorum. Ama memlekete gidince sipariş veririm artık. Şimdi kargo yetişmeyebilir. Montajı kolay mı. Aksoy tuning'e mail atmıştım uyar mı diye, birebir vectraya uygun demişti.

http://www.aksoytuning.com/opel-vectra-c-mugen-cam-ruzgarligi-urun13029.html

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağmur sensörü bazılarında var, far sensörü yok, tüm vectra c lerde hız sabitleyici var türkçe menü var.

:) vectraları iyi bilirim
Benim arkadaşta 2004 vectra elegance vardı da, o demişti bana comfortlarda hız sabitleyici yok diye. 2004 comfortlarda olduğunu bilmiyordum :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ürün aynı ürün Bedri Abi...Tam oturuyor..Kesinlikle alabilirsin..Montajı çok basit; çift taraflı bantı var ürünlerin yapışacağı zeminde..Yapıştırmadan cam üstünde prova yaparsın tam olarak nereye doğru yapıştırayım diye..Mümkün mertebe aşağıya doğru yap ki cam açmana daha fazla pay kalsın..Ben camın lastiğine yapıştırdım..Eskilerini de çıkardım..

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C lerde standart,

Sen jant kapaklı vectra c gördün mü hiç ;)

Ama passat görmüşsündür :)
Aynen katılıyorum, jant kapaklı ve arka camları manuel passat gördüm ve bindim, hemi de arka camlarını kolu çevirerek açtım :)

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ürün aynı ürün Bedri Abi...Tam oturuyor..Kesinlikle alabilirsin..Montajı çok basit; çift taraflı bantı var ürünlerin yapışacağı zeminde..Yapıştırmadan cam üstünde prova yaparsın tam olarak nereye doğru yapıştırayım diye..Mümkün mertebe aşağıya doğru yap ki cam açmana daha fazla pay kalsın..Ben camın lastiğine yapıştırdım..Eskilerini de çıkardım..
Valla işte çok pahalı birşey değil ama ekonomik durumlar da pek müsait değildi bu aralar. Yarın kart kesimleri olsun da tekrar bakayım :) aslında bonus kartımda birikmiş 30 tl var ama kullanabileceğim bir yer yok malesef :) ama kısa süre içerisinde almayı düşünüyorum.

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim vectra'larda sis farlarında hangi ampuller kullanılıyor. Benim bugün sabah patladı galiba. Kadranda lamba uyarısı var ve yol bilgisayarında araba ilk çalışırken sol sis farı değişim uyarusu var. Hangi model lamba kullanacağız. Değiştirmişken ikisini de değiştireyim diyorum. Sonra tekrar tekrar uğraşmayayım.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim vectra'larda sis farlarında hangi ampuller kullanılıyor. Benim bugün sabah patladı galiba. Kadranda lamba uyarısı var ve yol bilgisayarında araba ilk çalışırken sol sis farı değişim uyarusu var. Hangi model lamba kullanacağız. Değiştirmişken ikisini de değiştireyim diyorum. Sonra tekrar tekrar uğraşmayayım.

Ampüller h7 olması lazım Bedri Abi..Belki fişi çıkmıştır..Kontrol et ;)

soulless

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağmur sensörü bazılarında var, far sensörü yok, tüm vectra c lerde hız sabitleyici var türkçe menü var.

:) vectraları iyi bilirim

Bu kısmı ilgimi çekti, Tüm vectra C lerde Türkçe menü var mı? Aracım 2003 Elegance 2.2, benim aracımda da Türkçe menü var mı?