Yeni Beyaz Balinam Vectra C :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamponu tokatlayın :D benim soldakinde sorun var. lip yere değerkenden yanmıyor tokatlıyorum geçiyor...

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Bu kısmı ilgimi çekti, Tüm vectra C lerde Türkçe menü var mı? Aracım 2003 Elegance 2.2, benim aracımda da Türkçe menü var mı?

yok mu benimde ilgimi çekti.

2003 modeller hakkında biraz zayıfım. 2004 ve üstünde var bildiğim kadarıyla

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok mu benimde ilgimi çekti.

2003 modeller hakkında biraz zayıfım. 2004 ve üstünde var bildiğim kadarıyla
Hamza bey, bizim vectra c'lerde arka sis farlarının ikisi de yanıyor mu, yoksa sadece sol taraftaki mi çalışıyor. Benim sağ taraftakinin ampülü patlamış galiba. Geçenlerde de sol ön taraf patlamıştı :)

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
ampülcümüyüm ben bea :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bedri abi; H7 kısalar, sisler h3...Bizim araçlarda arka sis ampüllerinden sürücü tarafındaki yanar sadece..Bu; sisli,aşırı yağışlı hava koşullarında,gece otoban yolculuklarında,tozlu yollarda vs arkadan gelen sürücüleri uyarmak için kullanılır..Tek olmasının nedeni de fren ya da parklarla karıştırılmaması içindir..Ya da komple kırmızı folyo kaplatanlar var misal..İkisi de yandığını farzedersek; arkadan gelen sürücü fren lambası sanabilir ya da park..Yanıltıcı olabilir açıkçası.. Geri vites lambalarına da dikkatli bakarsanız biri diğerinden kuvvetli yanar...Fakat ilginçtir sağda da ampül yeri vardır..Muhtemelen ülkelerden ülkelere değişebilir..

Bedri Baki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bedri abi; H7 kısalar, sisler h3...Bizim araçlarda arka sis ampüllerinden sürücü tarafındaki yanar sadece..Bu; sisli,aşırı yağışlı hava koşullarında,gece otoban yolculuklarında,tozlu yollarda vs arkadan gelen sürücüleri uyarmak için kullanılır..Tek olmasının nedeni de fren ya da parklarla karıştırılmaması içindir..Ya da komple kırmızı folyo kaplatanlar var misal..İkisi de yandığını farzedersek; arkadan gelen sürücü fren lambası sanabilir ya da park..Yanıltıcı olabilir açıkçası.. Geri vites lambalarına da dikkatli bakarsanız biri diğerinden kuvvetli yanar...Fakat ilginçtir sağda da ampül yeri vardır..Muhtemelen ülkelerden ülkelere değişebilir..
Teşekkür ederim Serdar bilgilendirmen için. Ben aldığımda dikkatimi çekmişti ama ampul patladı sanmıştım ama bilgi ekranında uyarı falan yoktu. Ön sis ampülü patlayınca uyarı yanınca anladım işi :)

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben sisleri kullanmadığımdan frenlere bağlattım,sadece frene basınca yanıyor.Değişenlere de çakarlı dediğimiz türden lambalar koydum frene basınca pist arabaları gibi patlıyor sis yeri :)))