Yeni astra active select mi yeni golf dsg mi

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Astra HB 1.4 140 HP Active Select Sport 51.050

Yeni Golf 1.2 TSI 105 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSGComfortline54.200 TL
Merhaba Arkadaşlar,

yukaridaki iki araç arasında kararsız kaldım. gönlüm yeni golf diyor mantığım astra j diyor. sizce hangisi arkadaşlar.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
bencede dsg:)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
ben marka fanatiği olarak değil ama mekanik olarak as yi seçerim neden derseniz dsg çift kavrama çift baskı balata çifte bela demek ama klasik otomatik şanzıman en azından sorunsuz olur ki opel as üzerinde iyileştirmeye giti gaz tepkimesi ve devirlenme açısından ki astra nın fiyatı internet liste fiyatı bu fiyat bayii lerde en az 2 bin tl fdaha aşağıda olur.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sırf beygiri için Astra alırdım :) Tıpkı sırf beygiri için şuan kullandığım aracı almam gibi

Sınıfındaki diğer araçlara oranla beygiri fazla en azından

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
yanlış bilmiyorsam biri tam otomatik diğeri yarı otomatik yani çok farklı şeyler

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sırf beygiri için Astra alırdım :) Tıpkı sırf beygiri için şuan kullandığım aracı almam gibi

Sınıfındaki diğer araçlara oranla beygiri fazla en azından

uğurcum astra beygirini yere basabilen bir araba değil :) polo gti ile 180 lik astra cı abiye arabasını yaktıracak hale getirdik..180 hp ama direk 3 boy fark koyuyor gti :D

dsg robotize kaydırmalı; opel yağlı ve dsg nin şehiriçide gazlayarak kullanımı opel ile kıyaslanmaz..

bu arada 6 ileri olanlarda problem olduğunu duydum bende...fakat polo 50 bin km ye geldi,canı ciğeri alınarak kullanıldığıdı çok oluyor,dsg de bir problem yok...tek problem 180-200 den sonra çok rüzgar sesi alıyor :)

octinum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence şanzuman bakım, yedek parça ve tamir masraflarını karşılaştırarak yapın seçiminizi. DSG bana gereksiz pahalı bir teknoloji gibi geliyor şu etapta. AS gibi tork konvertörlü otomatikler çok eski teknoloji; evet güç ve yakıt tüketimi dezavantajları var ama güvenilirlik ve bakım masrafları açısından daha avantajlı görünüyorlar.

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başta da belirttiğim gibi mantıklı olan astra almak ancak küçüklüğümden beri golfa olan hayranlığımdan dolayı gönlüm golfe gidiyor.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jetta :) golf 6-7 bir türlü sevmedim :D