Yaşadığım ufak çaplı arıza :(

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yaşadığım ufak çaplı arıza :(

HalilBildirici link' Alıntı:
Ayni arizayi 2-3 saat once bende yasadim

Bir arkadasimi bekliyordum ve kontagi kapattim daha sonra arkadasim geldiginde marsa bastigimda araba calismadi ve sayin Mertin ekledigi fotograflarda ki uyarilari aldim hemen Opel Assistance i aradim ve arizayi tarif ettim onlarda servis gondericeklerini fakat İstanbul trafigi yuzunden 1 saatten uzun surubilcegini soyledir bende kendim takviye yapsam bi sikinti olur mu diye sordum onlarda yok olmaz diyince tepe nautilus a kosup takviye kablosu aldim ve takviye yaptik suan icin araba garajda duruyor umarim yarin obur gun her hangi bir sikinti yasamam.

ևok geçmiş olsun.  :(

Ben bu sorunla ilk kez karşılaştığımda Opel Assistance tarafından yolda kaldığım yerde takviye yapıldı ve ertesi gün kontrol amaçlı servise gittim.
Serviste tüm ölçümler, testler yapıldı ve sonuç;

''Akünüz canavar gibi çalışıyor'' oldu.  walll

Bende buna güvenerek hiç kafamı takmadan aracımı kullanmaya devam ettim. Ta ki 2 gün sonrasına kadar.  madd

2 gün sonra akü probleminden yine yolda kalınca garantiden değişim talep ettim ve o gün bu gündür aracımı sorunsuz kullanıyorum.

Aynı sorunu yaşamanız durumunda örnek teşkil eden durumlar olduğundan bahsedin ve akünüzü mutlaka garantiden değiştirmeye çalışın.

Ozan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yaşadığım ufak çaplı arıza :(

Bende bu aküyle ilgili birşey kafama takıldı 3-4 gün içinde 2 aylığına yurtdısına cıkacagım cevremdekıler arabamın akü kutup baslarını sokmemin iyi olacağını söyledi bence gerek yok 2 ayda akü bitermi ?