YARDIM lütfen..

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Arabama pazar gününden beri binmiyordum biraz önce bindim bir yere gitmek için motor arıza ışığı yanıp sönüyordu ve esp uyarısı verdi sonra stop edip çalıştırdım kayboldu.. Bunun sorunu ne olabilr acaba..arabam 2016 e plus

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Kerem bey muhtemelen akünüz zayıflamaya başladı... İlk çalıştırma esnasında ışıklarda kısılma mevcutmuydu ?

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arabama pazar gününden beri binmiyordum biraz önce bindim bir yere gitmek için motor arıza ışığı yanıp sönüyordu ve esp uyarısı verdi sonra stop edip çalıştırdım kayboldu.. Bunun sorunu ne olabilr acaba..arabam 2016 e plus
Kerem Bey, öncelikle aracı makineye bağlatıp arıza kodlarını okuyun, ateşleme sisteminde bir sorun olabilir.. Ardından da daha önce açtığınız esp uyarısı konunuzda söylediğim gibi aracınıza kompresyon testi yaptırın, subaplardan şüpheleniyorum ben.. Ve de aracınızdaki lpg sistemi için mutlaka afr ayarı yaptırın..

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Geçen gün zenginde çalışıyordu makinaya başladığımız
Kerem Bey, öncelikle aracı makineye bağlatıp arıza kodlarını okuyun, ateşleme sisteminde bir sorun olabilir.. Ardından da daha önce açtığınız esp uyarısı konunuzda söylediğim gibi aracınıza kompresyon testi yaptırın, subaplardan şüpheleniyorum ben.. Ve de aracınızdaki lpg sistemi için mutlaka afr ayarı ya

Kerem Bey, öncelikle aracı makineye bağlatıp arıza kodlarını okuyun, ateşleme sisteminde bir sorun olabilir.. Ardından da daha önce açtığınız esp uyarısı konunuzda söylediğim gibi aracınıza kompresyon testi yaptırın, subaplardan şüpheleniyorum ben.. Ve de aracınızdaki lpg sistemi için mutlaka afr ayarı yaptırın..
Geçen gün makinaya bağladık zenginde çalışıyordu LPGciye gittim bilgisayara bağlayıp ayar verdiler. Bugün böyle oldu ama stop edip çalıştırmaya başlayınca kayboldu