akü mü bitti? yoksa...

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: akü mü bitti? yoksa...

volkan link' Alıntı:
75Ah orjinal VARTA aküyü,80Ah BOSCH S4 akü ile değiştirdim.Bilgi paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

hayrını görün :) bu arada kaç tl acaba?

bjk675

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu sabah aracıma bindiğimde marş basmadı ve sırayla servis stabil trak, servis servo direksiyon, servis hava yastığı yazıları çıktı ve takviye yapıp çalıştırdık. yetkili servise gidip akü ölçümü yaptırdım ve 15 gün öncede aynı problem olduğunu söylediğimde en yakın zamanda aküyü değiştirmemi söylediler. bende energizer marka 74 amperlik akü alıp taktım... aracım 2,5 yıllık ve 33,000 km'de...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herzaman diyorum bizim araclar tambi akü canavari.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bjk675 link' Alıntı:
bu sabah aracıma bindiğimde marş basmadı ve sırayla servis stabil trak, servis servo direksiyon, servis hava yastığı yazıları çıktı ve takviye yapıp çalıştırdık. yetkili servise gidip akü ölçümü yaptırdım ve 15 gün öncede aynı problem olduğunu söylediğimde en yakın zamanda aküyü değiştirmemi söylediler. bende energizer marka 74 amperlik akü alıp taktım... aracım 2,5 yıllık ve 33,000 km'de...

Geçmiş olsun.  :(
Bende akü yüzünden iki kere yolda kalmıştım.  evil_Chamaillerie
Fabrika çıkışlı akülerimiz saatli bomba. Nerede patlayacağı belli olmuyor.  002tuhaff

arkin39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar akuyu servis harici taktirdigimizda herhangi bir kitleme filab yapiyor mu hata sifirlamak gerekiyor mu serviste. Bende ilk sahibi takviye yaptigi icin hiz sabitleyici kendini korumaya almisti ve servise gidip hatayi sifirlamam gerekmiati. Yeni aku takiminda bu gibi seyler oluyor mu

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim araç 2011 Kasım ayı trafiğe çıkışlı ve şu an 38,000 km'de, henüz akü ile ilgili bir problem yaşamadım; ama burada yazılanlara bakınca garanti yaşayacakmışım gibime geliyor. Aküyü bitmeden mi değiştirsem ne yapsam? :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkin39 link' Alıntı:
Arkadaslar akuyu servis harici taktirdigimizda herhangi bir kitleme filab yapiyor mu hata sifirlamak gerekiyor mu serviste. Bende ilk sahibi takviye yaptigi icin hiz sabitleyici kendini korumaya almisti ve servise gidip hatayi sifirlamam gerekmiati. Yeni aku takiminda bu gibi seyler oluyor mu
Defalarca takviye yaptim hicbisey olmadi ilk defa duydum boyle birsey.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Benim araç 2011 Kasım ayı trafiğe çıkışlı ve şu an 38,000 km'de, henüz akü ile ilgili bir problem yaşamadım; ama burada yazılanlara bakınca garanti yaşayacakmışım gibime geliyor. Aküyü bitmeden mi değiştirsem ne yapsam? :)
Degistir burak MUTLU 66 amper taktirdim ben.