Tomasetto LPG VEctra B Otomatik 2.0

yegemen1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, 1998 model Otomatik Vectra B 2.0 aracıma , geçen hafta Tomasetto Marka LPG kiti takdırdım. Samsun da , Berlin Mühendislikde.

İnanılır gibi değil. Muhteşem diye bilirim. Tank olarak Simit tank takıldı.
hepsi birlikte 1000 tl. ve kredi kartına 10 taksit.

tespitlerim;
LPG ye geçiş hemen hemen hiç hissedilmiyor.
200 km. kadar yol yaptım, aracın LPG ile çalıştığını dahi hissedemiyorsunuz.
Koku v.s. en ufak bir şey yok.
Çekiş hiç değişmedi.
Kiti öyle bir monte ettiler ki, aracın, LPG li olduğu motor kaputunu açsanız dahi hemen hemen belli değil.
Yakıt, olarak şehir içi, 200 km. benzinde 90-100 bin tl. yakıyordu.LPG ile toplamda, 60 tl. lik LPG almıştım, şu anda araç 200 km. de ve içinde iki ışık yanar şekilde lpg var. Demek ki, 30-40 lira yakttı. Ysni % 45-50 net tasarruf demek.

Samsun Berlin Mühendisliğe ve Tomasetto nun Türkiye Distribütörüne teşekekürler.
Bir çok LPG kiti araçtırdım, tabi fiyatlar hep 1500-1800 arası idi. Bence taktıracak arkadaşlara kullanıp denemiş biri olarak Tomasetto diyorum.
Zaten bir çok diğer firmalara, Tomasetto beyin , şamandıra v.s. sini kullanıyormuş.

Aracımdan, bir o kadar daha keyif almaya başladım. Hep huzursuz oluyordum taktırıp taktırmamakta, ama bir taraftan da benzin fiyatları zorluyordu.

Şu anda çok memnunum.
Tşk.
Y.Egemen

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalçın bey TOMASETTO türkiye distribütörü bizim firmamız. Berlin mühendislik Semih bey Karadeniz Bölge Bayimizdir. daha yeni takılmış aracınız, 1000 km. sonra tekrar kontrole gideceksiniz biliyorsunuzdur. sorularınız olursa yardımcı olabilirim.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kadir abim halleder hayırlı işler

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D kesinlikle