termostat arıza yaparsa.

tb303roland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada eğer aracınızın ne yaktığına önem veriyorsanız size ultrasonic bujiyi tavsiye ederim 2.5 yıldır dizel araç kullanıyorum fiyatları ne oldu bir fikrim yok ama 2.5 yıl önce 60tl civarıydı, yakıtta ve çekişte(gerçekten dedikleri gibi bayırları +1 vitesle çıkabiliyordum) ciddi bir fark yaratmıştı ki ben 3-4 takım eskitmiştim maalesef geçen süre nedeniyle tam tasaruf oranını hatırlayamıyorum

Teşekkür ederim, önümüzdeki bakım zamanı bu tavsiyenizi kullanacağız

izmrlix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ısınma sorununu hallettik termostat açık kalmış onu değiştirdikten sonra harharet sorunu çözüldü şimdi sabit sıcaklıkta ama asıl sorunum kalorifer ısıtmıyordu o sorunu da bulduk kalorifer peteği tıkanmış içi pislik dolmuş kireç küf ne ararsanız var. Parça da bulamadık mecbur temizledik Allahtan delik çıkmadı geri taktık şuan aracım on numara ısıtıyor 3. kademede yüzünü yakıyor insanın uzun yolda 1.kademe de süper hamam gibi oluyor şimdi. Bu arada yakıt tüketimi de değişti farkettim aynı yolu 180 liraya gitmiştim şimdi aynı yolu 150 liraya geldim bu arada mesafe de yozgat izmir arası

erkancihangir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız ısınmıyorsa %90 termostattandır. Bugün ısınmayan arabamın termostatı değişti yandım bu kış gününde :)