terbiyesizlikte sınır tanımayan türk girişimcisi...

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: terbiyesizlikte sınır tanımayan türk girişimcisi...

Çok büyük geçmiş olsun en doğru kararı vermişsiniz. Sinir anında insanlar genelde doğru karar veremezler tebrik ederim sizi. Hakkınızı aramakla tartışmakla uğraşsanız hem o sinirle başınıza allah korusun bi bela alabilirsiniz yada çözülse bile dediğiniz gibi aracınızın değeri çok düşecekti..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun
Sonax bu işlerin ehli gerçekten iyiki Sonax'a götürmüşsünüz
benim camda çıkmayan bir leke vardı geçen hafta yıkattım 5 dk da halletmişlerdi
aracı park ettiğimiz yerlere gerçekten dikkat etmek lazım

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

teşekkürler arkadaşlar..... bakalım bir de nano'nun etkisini görelim. bakalım bahsettikleri gibi bir etki yaratacak mı? keşke aracımı aldığımda yaptırsaydım.... ama  yeni araçlarda boya koruma olabilir.... eger boya korumasız siyah bir araçta bu olay olsaydı, çimentonun içindeki kum parçacıkları muhakkak boyaya zarar verirdi... bilemiyorum... hep tedbirli bir insanımdır, ama her zaman tedbir alınmıyor ki..... anlık olan olay... hadi aracın içinde olmasaydım_? kesin çimento donmuştu.... önümdeki araçlar ne oldu merak ediyorum....

musician

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok talihsiz bir olay olmuş gerçekten. Çok geçmiş olsun.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun hcam, 40 yıl düşünsem böyle bir olayın olacağı aklıma gelmezdi, ama sıkma canını sen işin sonuna bak aracın gıcır gıcır mis gibi olcak.

hem bahaneyle aracın içi dışı tertemiz olup üstüne üstlük  boya korumalı olacak kılcak çizik hare vs  den de eser kalmayacak;)

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

akın link' Alıntı:
geçmiş olsun hcam, 40 yıl düşünsem böyle bir olayın olacağı aklıma gelmezdi, ama sıkma canını sen işin sonuna bak aracın gıcır gıcır mis gibi olcak.

hem bahaneyle aracın içi dışı tertemiz olup üstüne üstlük  boya korumalı olacak kılcak çizik hare vs  den de eser kalmayacak;)

teşekkürler sn akın... hep de aracımın uzerine bir sey duser diye uzaga parkediyordum. boya, kireç vs aklıma gelirdi de çimento gelmezdi.... 011zaa

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun kardeşim, hangisinden bahsedeyim; memlekette o kadar denetimsiz yapılan iş varki..

Tahminimce aracına visco beton dökülmüş; hızlı kuruyan ve son derece dirençli bir karışımdır, aracının üzerinde kurusaydı kendinden de güçlü kimyasallar içeren beton sökücüler kullanılmak zorunda kalınabilirdi, Allah korumuş.

Bazen şu yabancılara çok özeniyorum, umarım birgün biz de onların refah seviyelerine erişiriz.

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
Valla bu amele tayfasının yasal her türlü platformdan anlayacağını pek düşünmüyorum patronlarına derdinizi anlatsanız o da bir sorun genelde çoğu beli silahlı abiler oluyor mikserciler pompacılar falan da kamyoncuların gelişmiş vesiyonu oluyor genelde
Bence türk_187 hiç beklemeden aracını temizletmekle en iyisini yapmış

Ağzınıza sağlık,size aynen katılıyorum.

Bu olayı duyunca 1.köprü boyanırken Avrupa kıtasındaki ayaklarının çevresinde park halinde olan birçok aracın boya damlaları ile rezil olduğunu hatırladım belki aramızda başka hatırlayanlarda olmuştur.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

bravoo SONAX

arkadaşlar birazdan resimleri paylaşırım, aracımı ilk aldıgım gun gözüme hareler çarpmıştı.... su an araçta hiç hare yok... ilk aldıgım gunden daha iyi... birazdan resimleri geçiyorum....bugun tekrar soylediler "abi sadece 10 dakika daha geçikseydin ne yapabilecegimizi biz de şaşırırdık"

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün akşam arabayı yıkamıştım bugün güneş altında baktımda birçok hare oluşmuş boyada  walll

Ankara dayken hanımın kuzenleri bana iyilik olsun diye aracı eski fırçalarla bastıra bastıra yıkamışlardı neticesi belli oldu!

Bizim buralarda ya Ahmet ya Mehmet usta var, yok öyle Meguiars Sonax felan. :(