Bizim Power Red'imiz :) / 2012 1.3 Cosmo

ayca07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bizim Power Red'imiz :) / 2012 1.3 Cosmo

Tamkan link' Alıntı:
Hayırlı olsun, güle güle kullanın, eşinizi de foruma davet ederseniz onunda fikirlerini ve duygularını öğrenmiş oluruz.

inşallah inşallah  special_prayer
kendisi şu anki durumdan çok memnun, ben burada soruyorum öğreniyorum kendisine iletiyorum :)

ayca07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ayca hanım bu arada aracınız hayırlı olsun kırmızı açmış aracı tü tü tü tü maşallahhh
[/quote]
benimkinde 10 km lik benzin vardı benzinciye anca gitti yani bize denk gelmiyor öyle bayiler :)
[/quote]

öyle bir bayi yok zaten...
kredi kartı var, veriyorsunuz "full'le" diyorsunuz (bu nasıl bir türkçe yahu) kartınızdan çekiyorlar hainler  kingg

[/quote]
evet biliyorum :)hatta ben bi 20 lik te pompacıya vermiştim en pahalı depom o sanırım :)
[/quote]

bahşişten yırttık biz, yeni arabayı farketmediler galiba  14alkiss

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yeni olduğu belli olmayan kırmızıya ben kırmızı demem akşam 8 de aldım karanlıkta anladılar valla :D

ayca07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
yeni olduğu belli olmayan kırmızıya ben kırmızı demem akşam 8 de aldım karanlıkta anladılar valla :D

geçmiş olsun içiniz yanmış belli  011zaa

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güle güle kullanın çok güzel aracınız.Ayrıca filmlerde çok doğru seçim olmuş bende 2 mi 1 mi olsun diyordum aracım siyah 1 yeterli olur diyorum şimdi.polisle falan uğraştırmaz sanırım.
Kırmızı renk çok yakışıyor bu araca.Hayırlı olsun.
welllcommee

ayca07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
Güle güle kullanın çok güzel aracınız.Ayrıca filmlerde çok doğru seçim olmuş bende 2 mi 1 mi olsun diyordum aracım siyah 1 yeterli olur diyorum şimdi.polisle falan uğraştırmaz sanırım.
Kırmızı renk çok yakışıyor bu araca.Hayırlı olsun.
welllcommee

çok teşekkürler...
inanın eğer içi gözükmesin, karanlık kalsın diye özel bir isteğiniz yoksa 1 numara cam filmi çok ideal...bugün eşim arabadayken ben yukarıdan bakıyordum (3.kat); arabanın camları süper gözüküyordu...1 numara cam filmi kendini belli etmiyor diyenlere şaşırıyorum :)
yakından bakınca içleri gözüküyor, uzaktan bakınca direkt koyu renk bi görüntü ama ayarında..çok tatlı  :)

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maksat hem güzel görüntü hemde yazın güneş direk gelmesin yeter içeri.içerisi çok yakından hafif gözüksün yeterli.gizlimiz saklımız yok zaten. :)
1 yaptırıcam nasipse bahar gelsin.borcum çok şimdi. cooll

Tutanza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Öncelikle aracınız hayırlı olsun renk secimi de çok Guzel can filmini ne kadara yaptırdınız acaba ziebart da

ayca07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tutanza link' Alıntı:
֖ncelikle aracınız hayırlı olsun renk secimi de çok Guzel can filmini ne kadara yaptırdınız acaba ziebart da

teşekkürler  :)
biz cam filmini bayi aracılığıyla yaptırdık, yani aracı teslim almadan önce yapıldı ve o sayede indirimli yaptırdık...liste fiyatı 550 tlydi, bize 250ye maloldu...

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ayca07 link' Alıntı:
[quote author=tutanza link=topic=2935.msg64829#msg64829 date=1322950399]
֖ncelikle aracınız hayırlı olsun renk secimi de çok Guzel can filmini ne kadara yaptırdınız acaba ziebart da

teşekkürler  :)
biz cam filmini bayi aracılığıyla yaptırdık, yani aracı teslim almadan önce yapıldı ve o sayede indirimli yaptırdık...liste fiyatı 550 tlydi, bize 250ye maloldu...
[/quote]
cam filmi lumar marka ise bence gayet uygun.bugün bülent abinin filmlere birdaha baktım 1 numara en güzeli.koyuluk markadan markayada fark ediyor bazı markalarda 1 numara 2gibi duruyor.