s.u.v araç seçimi

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında benim kafamdaki jeep belli; Willys M-38. Dağ bayır demeden koç gibi gider ama evdekiler "tertip biz buna binmeyiz" diye dalga geçerler, o nedenle ya B kasaya devam ya da illa jeep derlerse o zaman keseye uygun Duster veya Nissan hatta Lada :).

images

size de bi cip yakısır be savas abi :) duster iyidir o fiyata :) benim peder hiç inmiyo aractan valla o fiyata kesinlikle iyi bi arac :) sizin istediginize gelince yapmayın eylemeyin savasta degiliz savas abi :)

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında benim kafamdaki jeep belli; Willys M-38. Dağ bayır demeden koç gibi gider ama evdekiler "tertip biz buna binmeyiz" diye dalga geçerler, o nedenle ya B kasaya devam ya da illa jeep derlerse o zaman keseye uygun Duster veya Nissan hatta Lada :).

images

savaş abi bu jeep alımak yeterli değil. bunu aldıktan sonra 1 adet çelik miğfer , 1 adet g3 piyade tüfeği ve matara kasatura vb gibi ihtiyaçlarıda almak lazım bence:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
savaş abi bu jeep alımak yeterli değil. bunu aldıktan sonra 1 adet çelik miğfer , 1 adet g3 piyade tüfeği ve matara kasatura vb gibi ihtiyaçlarıda almak lazım bence:D
Murat evde bir miktar babadan kalma askeri techizat var, eksiklikleri de sağı solu kazarak tamamlarız artık :D. Araziye vurulacak Jeep alacaksam 4x4 alırım, o zaman da böyle güçlü ve ekonomik bir şeyi tercih ederim ama asfaltta kullanacaksam, araziye çıkmayacaksam o zaman şehiriçi kullanıma uygun, fazla cüsseli olmayan 4x2 yeterli olur.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla sizin de sübaplar magnezyum alaşımlı. bu sübap ertime olayına ne dediler takarken? vsr aktif edildi mi?

Evet sübaplar magnezyum alaşımlı brcnin sigortasi var. Motorda lpgden dolayi bir problem ciktiginda masrafi onlar karsiliyor. Bu masraf da 60000 bin km civari cikiyor. O kadar süre kullanmayız muhtemelen :D

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arazide kullanacaksanız dört çeker bana lazım diyorsanız alın,asfaltta kullanacaksanız sedan araba öneririm.
(Yanlış anlamayın Türkiye'de ihtiyaçtan çok güce (güç gösterisine) önem veriliyor)