Radyatör patladı.:(

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yağ + y. filtresi değişimi için 30-50TL işçilik alıyorlar ki o kendim evin önünde yapabileceğim işlem, radyatör değişimi tek başıma pek kalkışamayacağım türde bir işlem hele ki aracım yolda kalmışsa hiçbirşekilde bedavadan yapamayacağım işlem...

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yağ + y. filtresi değişimi için 30-50TL işçilik alıyorlar ki o kendim evin önünde yapabileceğim işlem, radyatör değişimi tek başıma pek kalkışamayacağım türde bir işlem hele ki aracım yolda kalmışsa hiçbirşekilde bedavadan yapamayacağım işlem...

Bursa'da işçilik cok pahalıymış.. Samsun bu konuda güzel. Mesela , yağ polen hava benzin filtresi , yağ değişimi ve genel kontrol ile birlikte değişmiştim malzemeleri kendim aldım. işçilik 20 istedi 15 vermiştim :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
internetten baktım da 165 tl behr radyatör. 30 tl de antifiriz desek 195 eder.. gerisini işçilik almışlar.. radyatör işçiliği için 100 tl fazla bir rakam.

Murat Vectra B için bir fiyat alıp bizimle paylaşırmısın? ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tabi ki abi . izine çıktığım zaman yağ değişimine gideceğim.o sırada fiyat alır burada paylaşırım.

Bir de şunu sorarmısın, radyatörü değiştirirken (araç klimalı) tamponu da sökecek mi?