opel servis kapora...

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar soyleme gereği duymamıştım, camı kasko karşılayacak ancak servisle anlaşmaları yokmuş önce ben kendi cebimden vericem, 2 hafta içinde kasko geri ödeme yapacakmış. Yardımlarınız için teşekkürler...ayrıca benim kasko camı yılda defa karşılıyor.(garanti sigorta)

Silverblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar
orjinal camda bile tahmini maliyet 400-500 ytl'yi geçmemeli. Yan sanayi camlar ise 200-250 ytl civari zaten.
950 ytl yüksek rakam, sigorta 950 ytl'de sorun çıkartabilir.

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigortaya soyledim, sorun olmayacağını söyledi.Benim kaskoda ilk yılım 750 ytl ye yaptırdım ve şimdiden adamlara 950 ytl masraf çıkardım bu adamlar nasıl para kazanıyor anlamadım...Ayrıca cam yağmur sensörlü ve üs kısmında hafif yeşil bir şerit var.Sanırım güneşi engellemesi için...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar soyleme gereği duymamıştım, camı kasko karşılayacak ancak servisle anlaşmaları yokmuş önce ben kendi cebimden vericem, 2 hafta içinde kasko geri ödeme yapacakmış. Yardımlarınız için teşekkürler...ayrıca benim kasko camı yılda defa karşılıyor.(garanti sigorta)
Doğru. Kasko camı ücretsiz olarak bir defaya mahsus değiştiriyor. Kasko poliçesinde açık açık yazıyor.