Opel insignia 1.4 t 140hp mi 1.6 115hp mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OPPO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel insignia 1.4 t 140hp mi 1.6 115hp mi sizce hangisini almak mantıklı 1.6 kasayı çekmez gibi geliyor ama 1.4 t de çok yakar gibi geliyor lpg gibi bir olay var ama 1.4t turbolu olduğu için nasıl olur bilemedim yorumlarınız bekliyorum

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İkiside iyidir ancak Insignia alacak olsam 1.4T alırım ben..

erdogan_5561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aralar bende insigna düşünmeye başladım bayadır araştırıyorum, farklı yorumlar var iyimi kötümü denemeden bilmek zor. Ama yüksek HP li olanı almak daha mantıklı çünkü 1500 kg mın üstünde bir araba. Ben yeni insignaya takmış durumdayım. 1 sene daha emektar vectrayla idare edip 2017 insigna almayı düşünüyorum Allah nasip ederse.
Zaten 2017 insigna haziran ayına kadar gelecek Türkiye ye ve eski insignaların fiyatları bariz azalacak diye düşünüyorum. bence iki ay daha bekleyin.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütçeniz de uygunsa tartışmasız 1.4 turbo 140 beygirlik motor.
1.6 115 bg'lik versiyonların uygun fiyatlı olması dışında hiçbir avantajı yok.
Ne tüketim, ne lpg uyumu ne de dayanıklılık açısından.

1.4 turbo motor daha ekonomik, daha performanslı ve LPG uyumu açısından çok fark yok aralarında.

ag06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki 1.4 yada 1.6 170 sidi motor 115 lik çekmiyor tanıdığım çoğu kişi şikayetci ve satatan sattı diğerleri satışta bende 170 sidi 2013 var memnunum

OPPO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende şuan vectra c var saten onu satıp bi insigia alalım dedik benimde aklımda 1.4t var ama düşük km araba pek kalmamış kalanlar da bütçemi aşıyor aklıma citröen c5 kayıyor ama bakalım

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
bende şuan vectra c var saten onu satıp bi insigia alalım dedik benimde aklımda 1.4t var ama düşük km araba pek kalmamış kalanlar da bütçemi aşıyor aklıma citröen c5 kayıyor ama bakalım

C5 de pek az yakmıyor. kasa ağır olunca dizelleri biraz fazla yakıyor bilgin olsun.
yakıt olarak sanırım 1.5 dizel olarak Latitude var fakat tutulmuyor ama özelliklerine bakınca full+full
Sonuç olarak bende de vectra c var. bundan passat b6 kasalara geçiş yapmayı dusunuyorum. ne olursa olsun wv arması yetiyor.

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
tabiki 1.4 yada 1.6 170 sidi motor 115 lik çekmiyor tanıdığım çoğu kişi şikayetci ve satatan sattı diğerleri satışta bende 170 sidi 2013 var memnunum

Konya Özkaymak Opel Servisine gittim. ikinci el temiz insignia varmı diye sordum. Benimle ilgilenen müşteri hizmetlerindeki adam açık açık anlattı. ben opel 15 yıldır çalışıorum buranın ekmeğini yediğim halde ben olsam o paraya o passat alırdım deyince bende insignia karşı bi soğukluk oluştu. bunu da belirtmek isterim.
Birde Opel servisine gelmiş insignia sahibi bir müşteri geldi. konuşmalarımızın bir kısmını duydu. abi bu benzinli alırsan dizelini al benden tavsiye demişti.

OPPO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat gerçekten güzel araç ama eski kasaları şekil olarak hoşuma gitmiyor yeni kasalar da 70 bin tl civarı oda pahalı bizim bütçe 40-50 bin arası 2010 üstü araç olsun istiyoruz c5 o kadar az yakmaz biliyorum ama araç mercedes gibi konforu varmış deneme fırsatım olmadı ama almadan bi test edicez laditüdede bakmadım hiç pahalıdır diye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...