İnsignia 2015 1.4 benzinli Edition Elegance ön panjur ızgaram tamamen kapalı

Ozgur53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benim aracım da dizel ve tüm panjur açık kapalı hiçbir kısım yok.

Emirrrr

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benimki benzinli olduğu halde bütün panjur kapalıydı bu halde 35 derece sıcakta kaç kere uzun yola çıktım hep hararet 105 110 lara çıktı resmen araba ile eziyet çekiyomuşum parçayı çıkardım araba resmen nefes aldı performans yüzde 50 arttı gram hararet yapmıyo artık. Nasıl daha önce farkedemedim o parçayı anlamıyorum. Allahtan o parça yüzünden conta yakmadık. Kuzey kutbuna falan gönderiyorlardı heralde bu arabayı yanlışlıkla buraya geldi 🙂 Başka bir mantıklı açıklama yapamıyorum çünkü o parçanın orda olmasına

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta sonu uzun yoldan geldim dün ön panjura yapışan börtü böcekleri temizlerken farkettim...Benim 2016 model Astra K 1.4 Dynamic Benzinli aracımdada var o parçadan...En son aracı yıkadıktan sonra çıkartırım demiştim unuttum :(...Bu konuyu görünce aklıma geldi...Unutmazsam çıkarayım...Acaba hangi yılda ve modellerde o parçayı koymuşlar...Bildiğin üst panjur bölümünü komple kapatmışlar...

• Beğen
Tepkiler: Can1987

Emirrrr

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hemen çıkar hiç vakit kaybetme resmen arabanın katili o parça yaz aylarında. Parçayı çıkardığımdan beri araba resmen kendine geldi eskiden 3.viteste bayırda bayılan araba şimdi 4 hatta 5 te bile bayırda devirleniyo. Eskiden bayır çıkarken çekmiyodu motor ısındığı için şimdi uçuyo. Ayrıca şehir içinde hararet ibrem hep 92 de gezerdim hiç 90 olmazdı bugün şehir içi 50 km kullandım arabayı zorladım rampa çıktım trafiğe girdim bir kere fan açmadı ve 90 da çakılı kaldı 92 ye bile çıkmadı. Opeli mahkemeye vericem vallahi o parçayı oraya koyduğu için arabanın contasını yakıcaktım o parça yüzünden

• Beğen
Tepkiler: Cemil

Can1987

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ay
Benimki benzinli olduğu halde bütün panjur kapalıydı bu halde 35 derece sıcakta kaç kere uzun yola çıktım hep hararet 105 110 lara çıktı resmen araba ile eziyet çekiyomuşum parçayı çıkardım araba resmen nefes aldı performans yüzde 50 arttı gram hararet yapmıyo artık. Nasıl daha önce farkedemedim o parçayı anlamıyorum. Allahtan o parça yüzünden conta yakmadık. Kuzey kutbuna falan gönderiyorlardı heralde bu arabayı yanlışlıkla buraya geldi 🙂 Başka bir mantıklı açıklama yapamıyorum çünkü o parçanın orda olmasına
Merhaba aynı parça sanki benim aracım da da takılı dizel Astra j nasıl cikarta bilirim aracın rahatlaması icin