Octavia-Avensis

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ; Yeni Octavia elegance 1.6 102 hp 39.600 YTL - Yeni Avensis comfort 1.6 110 hp 44.000 YTL .avensiste 9 havayastığı var(standartlara artı tavan ve diz hava yastıkları)hava yastıkları benim için çok önemli ve avensis comfort,octavia elegance tan daha dolu bir araç isimlerine aldanmayın diye diyorum yani:) octavia ise 6 veya 8 olması lazım ama 8 hava yastığı vardı galiba.tercihiniz hangisi olurdu?

Vectra :D Senın sundugun ıkı arac arasında benım dusuncelerım;Octavia olabılır (Dizeli cok guzel taksıde war dı ıc tasarım cok standart ozellık sıfır ) :D Toyota hıc hosuma gıtmıor we cok pahalı we werdıgın parayı hak edıcegını dusunmuyorum :D Vectra Vectra :D:D

Son düzenleme:

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasa değişmesini daha çok bekliyorum zaten.yeni kasalar gelirken son anda eskileri ellerinden çıkarmaya çalışacaklar dolayısıyla fiyatta baya düşecek.bu yüzden sene sonunu bekleyeceğim yeni araç için.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra :D Senın sundugun ıkı arac arasında benım dusuncelerım;Octavia olabılır (Dizeli cok guzel taksıde war dı ıc tasarım cok standart ozellık sıfır ) :D Toyota hıc hosuma gıtmıor we cok pahalı we werdıgın parayı hak edıcegını dusunmuyorum :D Vectra Vectra :D:D

octavianın içi çok sade haklısın ama toyota konusunda:binip kullansan ya da avensis ile kısada olsa bir seyahat etsen ne olduğunu anlarsın avensisin

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle Avensis derim.

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
avensis kasa olarakta cok diri duruyo.bence de avensis.ama süper b falan deseydin süper b derdim...

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunsuzluk konusunda kendisini kanıtlamış avensis diyorum.

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
avensis dir ne kadar skoda kullansakda (eskiden) avensis daha iyidir.

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vw nin 102 lik zevksiz motorundan bay geldi daha kaç sene üretcekler merak içindeyim sanki efsane sfi motor anlamadım gitti. Sadece ikisi varsa konfor + performans + yakıt kesinlikle avensis