Neden Astra j yi seçtiniz?

1

1423

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Neden Astra j yi seçtiniz?

bugun ankaraya geldim.5200 km oldu.yarın istanbula geçiyorum.5650 km olacak .1 ayda bu kadar kilometre olacağını hiç tahmin etmiyordum.yılda 1 yada 2 kez böyle gezi programlarım oluyor.sürekli böyle olsaydı 1.3 cdti almalıydım diye vahlanırdım herhalde.araç çok keyifli,hele yuksek hızlardaki ivmelenmesi super.
      bugun yolda 170 gibi giderken birilerini peşime taktım.bazılarının yarışası tutuyor malesef.ama 1.4 turboya yetişmek kolay değil.ne zaman ki radar tabelasını gördüm yavaşladım.gerçi radar yokmuş ama 2 dakika geçmeden,gördümki benimle it dalaşına giren araç kaza yapmış.direksiyon hakimiyetini kaybetmiş aracın önü yoktu.adam da çıkmış dışarı telefonla konuşuyordu turp gibiydi.allah yardımcısı olsun, ne diyelim.? araç astra h idi. aman siz dikkatli sürün...

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet haklısınız ben de 2 gün önce bir uzun yol maceram oldu genelde 120-130 la gittim ama
çoğu araç benim aracı görünce bir geçme hevesi sarıyor sanırım
normal seyreden bir aracın yanında gidince bir anda hızlanıp geçmeye çalışıyorlar
ama ben genelde aldırış etmiyorum, bence siz de etmeyin anlık hevesler için

1

1423

Bilgi Girilmemiş

ben hızı severim,hızlı giderim,deli dana gibi değil ,yerinde hız yaparım.kapışmadan da nefret ederim çünkü karşımdakine güvenemem.kapışandan uzak durun yada basın arayı açın, uzaklaşın(1.4 turbocular için)  :D

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

haklısınız hızlı gitmek ayrı sizle dalaşan biriyle uğraşmak ayrı
ben dizelci olduğum için dalaşma durumunda basıyorum ancak gaz yerine frene :D

1

1423

Bilgi Girilmemiş

14alkiss güzel espiri

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Astra almamda Opel markasının yaşattığı kalite hissinin etkisi en önemli paya sahip; bunun dışında yeni Astra nın tasarımı, sürüş kalitesi ve aynı anda yaşattığı yumuşaklık çok sevdiğim Focus aracımı yakın arkadaşıma satıp Astra almama neden oldu.

Performansını tam manayla zorlamıyorum (henüz 100km de) ancak motoru rahat devir çeviriyor ve alışılanın aksine gücünü diğer turbo beslemeli araçlar gibi düşük devirde güçlü başlayıp orta devirde biten bir nefesle değil; gayet yeterli alt devirlerle en üst devirlerde iyice çılgınlaşan sportif bir karakterle sunuyor, bunu çok beğendim  045thumbsup

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

neden astra jyi seçtim çünkü aynı fiyata tüm özellikleri alt alta topladığımda daha iyisi yoktu diğer modellerde açıkçası
kia,leon,golf,auris,megane,fiat,alfa romeo,honda,audiye baktım aralarından astrayı seçtim.. greatt

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sn. Esmerce,

Aşağıdaki linkteki bilgileri paylaşır mısınız?

Aracınız çok yeni biliyorum en azından renk donanım (cosmo haricinde ilaveler olabilir).

Bu aracı kullanan kişi sayısı 50'ye yaklaşmakta. Belki de daha fazla ama tabloda kayıt altına girsin.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=180.0

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ortalama 1000 ila 1500 arasında zamlar internete yansımış arkadaşlar.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
Sn. Esmerce,

Aşağıdaki linkteki bilgileri paylaşır mısınız?

Aracınız çok yeni biliyorum en azından renk donanım (cosmo haricinde ilaveler olabilir).

Bu aracı kullanan kişi sayısı 50'ye yaklaşmakta. Belki de daha fazla ama tabloda kayıt altına girsin.

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=180.0

Hatırlattığınız için teşekkürler, yayınlanan tabloya aracımın özelliklerini yazdım.