Neden Astra j yi seçtiniz?

Murat.Dursun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Neden Astra j yi seçtiniz?

Çok araba baktım , Toyota'dan ellerinde araç olmaması sebebi ile vazgeçtim. Zira Toyota kredi acaip avantajlı idi.
Donanım eksiği beni çok düşündürüyordu. ESP için En üst donanım Corolla almak lazımdı ki o donanım seviyeside gereksiz ıvır kıvır sebebi ile çok pahalı idi.
Bir ara Ford'a kaydım kardeş şirket indirimler vs sonra aynı donanım teraneleri Ford'da da vardı.
Tam araç almaktan vazgeçmiştim ki , Yeni Opel Astra'ya gidip bakayım dedim , ilk görüşte aşk oldu bizimki....
Hemen donanım ve renk seçeneklerine baktırdım. Test sürüşü için araç olmadığından Gedizlerdeki torpilimiz devreye girdi.
Eldeki tek aracı denedim , inerken ben bunu alacağım pazarlık yaparken aracı benim için ayırın dedim. O elde kalanda en güzeli imiş aracı teslim aldıktan sonra gözüm açıldı.. :)
Onceki aracımında Opel olması itici güç olmasına rağmen standart donanımının zengin olması , ESP'nin standart gelmesi bu aracı alırken en büyük etken oldu benim için...

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Murat.Dursun link' Alıntı:
Çok araba baktım , Toyota'dan ellerinde araç olmaması sebebi ile vazgeçtim. Zira Toyota kredi acaip avantajlı idi.
Donanım eksiği beni çok düşündürüyordu. ESP için En üst donanım Corolla almak lazımdı ki o donanım seviyeside gereksiz ıvır kıvır sebebi ile çok pahalı idi.
Bir ara Ford'a kaydım kardeş şirket indirimler vs sonra aynı donanım teraneleri Ford'da da vardı.
Tam araç almaktan vazgeçmiştim ki , Yeni Opel Astra'ya gidip bakayım dedim , ilk görüşte aşk oldu bizimki....
Hemen donanım ve renk seçeneklerine baktırdım. Test sürüşü için araç olmadığından Gedizlerdeki torpilimiz devreye girdi.
Eldeki tek aracı denedim , inerken ben bunu alacağım pazarlık yaparken aracı benim için ayırın dedim. O elde kalanda en güzeli imiş aracı teslim aldıktan sonra gözüm açıldı.. :)
Onceki aracımında Opel olması itici güç olmasına rağmen standart donanımının zengin olması , ESP'nin standart gelmesi bu aracı alırken en büyük etken oldu benim için...

hocam senin aracın donanım motor ( dizel benzin 1,6 1,4 t vs ? )nedir ?

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
[quote author=avukatakın link=topic=252.msg1626#msg1626 date=1294822372]
Tablo yaptık o kadar :)

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=180.0
[/quote]

upss    gene rezil oldum:)  doğruya  oraya bakmamız gerekli:) ama mazur görün yeni yeni alışıyoruz:)

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
[quote author=drwaverunner link=topic=252.msg1627#msg1627 date=1294823084]
[quote author=avukatakın link=topic=252.msg1626#msg1626 date=1294822372]
Tablo yaptık o kadar :)

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=180.0
[/quote]

upss    gene rezil oldum:)  doğruya  oraya bakmamız gerekli:) ama mazur görün yeni yeni alışıyoruz:)
[/quote]

aslında her seferinde kim hangi aracı kullanıyor diye tabloya bakmaktansa herkes aracını imzasına yazsa iyi olur

Murat.Dursun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:

İmzama eklememişim kusura bakmayın. 2010 1.4T Sport Paket + Sunroof

1

1423

Bilgi Girilmemiş

arkadaşlar benim araç 2 gün önce 1000km idi.şu an 1500 km de ve bu hafta sonu 2000km olacak hahh .bu ne hız ya diyorum kendime hahh .ayrıca arkadaşlar herkes imza bölümüne yaptığı km yi de yazsın.böylelikle bilgileri hemen öğrenebiliriz.
    astra j yi ben öncelikle alman malı oluşu ve kalitesi etkiledi.sonra esp ve motoru.en sonunda donanımı etkiledi.iyiki bu aracı almışım.yakıt tüketimi de performansı da çok etkileyici.performanslı kullanımda 100km de 9ltr yi geçmedi şimdilik.çok etkileyici.fiyatına göre 4  4lük araç

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

1423 link' Alıntı:
ayrıca arkadaşlar herkes imza bölümüne yaptığı km yi de yazsın.böylelikle bilgileri hemen öğrenebiliriz.
Sn. 1423,
Bununla ilgili veri tablomuz mevcut. Herkes tablo için veri paylaşırsa bilgiler daha derli toplu olacaktır ve bilgiye kolayca ulaşılabilecektir.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

arkadaşlar merhaba,
tesadüfen forumu takip etmeye başladım... Yeni Astra 1.3 CDTI Sport almayı dusunuyorum.... Yeni Astra seçiminize dair tecrubelerinizi paylastıgınız icin cok tesekkur ederim.... bugun test surusu yapma imkanı elde ettim( arac 1.6 115bg cosmo idi) araç hakikaten guven hissi vermekte ve konforlu oldugunu hissettiriyor... ancak ic mekan bunaltıcı ve dar geldi. özellikle arka bölge cok basık.... bir de iki yıl garanti  süresi beni dusunduruyor.... sevgili arkadaslar cok kararsızım... lutfen bana araçla ilgili(özellikle CDTI kullanıcıları) olumlu ve olumsuz goruslerinizi bildirirseniz cok sevinirim.....daha once honda ve corsa kullandım. bu araçları kullanan arkadaslar da yeni astra ile bir kıyaslama yaparlar ise cok sevinirim. saygılarımlaaa. hepinize hayırlı yolculuklar dilerim

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

babamın corsa aracı olduğu için corsa astra ile karşılaştırılamaz bile
yol tutuş, virajlarda güven hissi ve iç döşemeler kesinlikle astrayı işaret ediyor
ben 1.3 cdti sahibiyim gayet memnunum, hiç de pişman olmadım..