Navitech QX-B512 Primo 5

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
Navitech cihazda radar ve kamera tespiti

ARKADAŞLAR TÜRKİYE YOLLARINDAKİ 932 NOKTADAKİ RADAR VE MOBESE KAMERALARININ BULUNDUĞU NOKTALARI İSTERSENİZ NAVİGASYONA YÜKLEYEBİLİRSİNİZ

NASILMI BENDE NAVİTECH NAV 250 BC VAR DİĞER NAVİGASYONLARDA DA MEVCUT DOSYAYI BULUP ORAYA YÜKLEYECEKSİNİZ BEN SİZE BURADA NAVİTECH Kİ ANLATICAM 1-ÖNCE VERDİĞİM BU ADRESTEKİ speedCam.txt dosyasını farklı kaydet deyip bilgisayarınızın masa üstüne kaydedin adres: http://www.deretepe.net/faydali-bilgiler/turkiye-geneli-hiz-kameralari-radarlar-mobeseler-speedcam sonra navigasyon aletini usb kablosu ile bilgisayara bağlayıp tüm dosyaları göstere basın 3-navitech te CONTENT dosyasını açın buradaki SPEEDCAM dosyasını açın masaüstüne kopyaladığınız spedcam dosyasını sürükleyip buraya kopyalayın navigasyon aletinize kameraları kaydedmiş oldunuz 4-navigasyonu bilgisayardan ayırın açıklık bir yerde veya arabanıza gidip çalıştırın navigasyon menüsünü açın cıhaz uyduları bulduktan sonra MENÜ ye bas AYARLARA bas UYARILAR bas HIZ KAMERALARI bas YAKLŞIRKEN UYARI ve GÖRÜNTÜLÜ UYAR ı açın hepsi bu kadar arkadaşlar bu sadece bir bilgidir sakın hız limitlerini aşmayın güle güle kullanın

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bi yerden alintidir.. en yakin zamanda cihazimda deneyecem..

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navitech QX-B512 Primo 5

Verdiğin link çalışıyor mu?

Düzenledim. Link verirken diğer yazdıkların ayrı olsun. :)

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
Navitech Radar Ve Kamera Tespit

ewt arkadaşlar denedim, ve sorunsuz olarak bu noktaları cihaza yüklemeyi başardım...
cihazın bu yönü umarım beni parasından çok daha büyük cezalardan kurtarır..!!
herhangi bi şekilde bu cihaza yüklemede sorun yaşayanlara yardım edebilirim..
bana özel pm den ulaşabilirsiniz...
konunun ilk mesajına eklenmiştir, ve satın alınma adresi yenilenmiştir.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
Ynt: Navitech QX-B512 Primo 5

- arkadaşlar bayramdan önce harita güncellemesi yapmak için cihazı pc'ye bağladım, birde ne göreyim. Software Uptade (yazılım güncellemesi) çıkmış, muhakkak yapın :)
- iphone mübarek, yazılım güncellemeside çıktığını gördüm ya navigasyon cihazlarına :)