Navitech QX-B512 Primo 5

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navitech QX-B512 Primo 5

bugün nette  iGO8 / Primo İçin (Türkiye ve Kıbrıs) Speedcam dosyaları buldum. farkettim ki navitech QX B432 de kamera ikazı var fakat haritada kameralar yok.

http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=647570  burada verilen .txt dosyasını indirip anlatıldığı şekilde cihaza yükledim. akşam da denedim gayet güzel çalışıyor.

tüm İGO sürümlerinde çalışıyor sanırım.
bilgilerinize....

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet ben de igo primoya eklemiştim uzun yolda çoğu yerde eds kameralarını ve hatta radarları bile gösterdi :)
ama bazıları boş çıktı ama genel kullanışlı bir cihaz özellikle eds kameraları gelmeden 900 m civarı önceden uyarması güzel

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
evet ben de igo primoya eklemiştim uzun yolda çoğu yerde eds kameralarını ve hatta radarları bile gösterdi :)
ama bazıları boş çıktı ama genel kullanışlı bir cihaz özellikle eds kameraları gelmeden 900 m civarı önceden uyarması güzel
cyclone ve necvox'da durum nasıl bilmiyorum ama navitech'te, seyir halinde giderken diyelim yolda radar gördünüz, ekranda o noktaya dokunup altta çıkan 'diğer' tuşunu basıp çıkan menüden uyarı noktası ekleyebiliyorsunuz. (aynı işlemi sabitken harita üzerinde herhangi bir noktadan da yapabiliyorsunuz).

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

halil abi ben sol kelebek camın önüne koydum görüşü çok engellemedi.sadece sola dönerken kafayı biraz öne uzatıyoruz.
bu senin indirdiğin txt dosyasını bizim navitechlere yüklesek uyumlu olurmu?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
halil abi ben sol kelebek camın önüne koydum görüşü çok engellemedi.sadece sola dönerken kafayı biraz öne uzatıyoruz.
yaw arkadaş ben 160lık boyumla görüş sorunu yaşamıyorum siz nasıl yaşıyorsunuz? yatarak mı kullanıyorsunuz arabayı :) tabi benim koltuk epey ileride olduğu için ben sağımı solumu daha iyi görüyorum sanırım.
zaten cihazla alakası yok anladığım kadarıyla igo sersinin hepsinde oluyor sizinki de primo olması lazım, txt dosyasını aynen verdiğim linkteki gibi content/speedcam klasörüne at. o kendisi onun uzantısnı spub mi ne öle bişey yapıyor. bir de orada anlatıldığı gibi menüde uyarıları görmek için uydu bağlantısını sağlamış olması gerekiyor. yine sitede anlatıldığı gibi harita üzerinde istediğin noktaya dokunup oraya da kendin uyarı ekleyebiliyorsun, kamera, hastane, okul vs seçebiliyorsun. onun uzantısı farklı oluyor daha doğrusu speedcam klasörü içindeki uzantı oluyor. bende o 0kb idi 2 tane nokta ekledim 3kb falan oldu

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=tomacco link=topic=2268.msg57030#msg57030 date=1321388237]
yaw arkadaş ben 160lık boyumla görüş sorunu yaşamıyorum siz nasıl yaşıyorsunuz? yatarak mı kullanıyorsunuz arabayı :) tabi benim koltuk epey ileride olduğu için ben sağımı solumu daha iyi görüyorum sanırım.
zaten cihazla alakası yok anladığım kadarıyla igo sersinin hepsinde oluyor sizinki de primo olması lazım, txt dosyasını aynen verdiğim linkteki gibi content/speedcam klasörüne at. o kendisi onun uzantısnı spub mi ne öle bişey yapıyor. bir de orada anlatıldığı gibi menüde uyarıları görmek için uydu bağlantısını sağlamış olması gerekiyor. yine sitede anlatıldığı gibi harita üzerinde istediğin noktaya dokunup oraya da kendin uyarı ekleyebiliyorsun, kamera, hastane, okul vs seçebiliyorsun. onun uzantısı farklı oluyor daha doğrusu speedcam klasörü içindeki uzantı oluyor. bende o 0kb idi 2 tane nokta ekledim 3kb falan oldu
[/quote]
thnxx

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=2268.msg57074#msg57074 date=1321391662]
[quote author=tomacco link=topic=2268.msg57030#msg57030 date=1321388237]
[/quote]
thnxx
[/quote]
olup olmadığını haber verin. aslında içinde yüklü olması gerekirdi ama benim cihazda yoktu. sizinkinde de mi hiç yok?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

navigasyon cihazları için opel logo. gerçi ben bunu kendi 4.3'' cihazım için 800X480 ebatında indirip yükledim ama sanırım yeniden boyutlandırılabilir.

20960.jpg

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi yeni bir yerde işe başladım bu hafta çok yorgunum bakamadım bakayım yazıcam sonuçları.
wallpaper için teşekkürler navide çok şık durur. thnxx

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ekran resmi çok hoş durdu opel logosunun üstüne gelen ikonları da kenara çektim. kabloyu da siyah patafixle sabitledim.
1002367z.jpg

1002368j.jpg

1002371s.jpg

1002369f.jpg