navi

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: navi

dreamofice link' Alıntı:
Cihaz gayet guzel beklentimi karsiladi , cihazin usbsinden muzik dinleyince ses daha guzel cikiyor  dokunmatigi iyi gecisler sorunsuz hem cihaz hem de aracn bluetoothu kullanılıyor , yalniz ekran cok gömülü geldi bana orjinal ekranda oval sekilde gidiyor ama bunda govdeyle ekran arasinda cok bosluk var tum naviler boyle mi acaba? Bir de 4lulerin oldugu bolumdeki dugmelein en sonundaki hani delikli olan biraz disarida kaldi gibi , altijda navinin reset tusu var,
  Govde duz gelip ekrana dogru oval skilde gidiyordu orjinalde bunda direk kesilip ekrana dogru oldukca bosluk oluyor sanki o kotu biraz ama sanirim tum naviler boyle , montaj dahil 750 verdim resimleri eve gidince paylasirim.

Tekrardan hayırlı olsun, 750 TL cidden çok ucuz.  :)
Fotoğrafları ve detayları merakla bekliyoruz.  :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O kadar da değil yahu :) 10 cm biraz abartı olmuş :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar şunu açıklamak isterim arkadaşımız montaj dahil fiyat demiş orada ufak bir hata olmuş normal cihaz fiyatı 750₺ dir. Bilginize. Arkadaşımız montaj ücreti ödemeden bu işi halledebilmiş :) hayırlı uğurlu olsun tekrardan

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

fiyat çok güzel,orjinal sistemle kıyasladığınızda ses kalitesi nasıl,kutu içeriyinde geri görüş kamerası varmı

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı uğurlu olsun. işlevselliğinin yanı sıra araca inanılmaz görsellik katıyor. aklımda olan bir uygulama ama servis 2000 den 1750 ye indi. servis harici bir yere taktırınca garanti ölüyormuş. iki arada bir derede kaldım.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım ևınar link' Alıntı:
fiyat çok güzel,orjinal sistemle kıyasladığınızda ses kalitesi nasıl,kutu içeriyinde geri görüş kamerası varmı

Aracın usbı de aktıf torbıdoda usbde var ama torbıdodakı usbden dınledıgımse ses daha iyi gibi geldi bana gerı görüş kamerası da mevcut.

şimdi benım merak ettıfım 2. resımdekı bosluk olayı yanı aracın göğsü yenıden dızayn edıldı gıbı bana garıp gelıyor bıraz bır anda kesılerek ekrana doğru derın bır bosluk oluyor cyclone ya da dıger navılerde de ekran bu kadar mesafeye mı gömulu oluyor bır de orjınal navı 600de durum nasıldır onun yapısı daha farklı galıba.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:
hayırlı uğurlu olsun. işlevselliğinin yanı sıra araca inanılmaz görsellik katıyor. aklımda olan bir uygulama ama servis 2000 den 1750 ye indi. servis harici bir yere taktırınca garanti ölüyormuş. iki arada bir derede kaldım.

Garanti konusnda ben de kararsızdım ama bu cihaz aracın beynıne mudahale etmıyor sorun cıkaracagını sanmam servıs elektronık aksam servıs dısı kalır dıyor garantılık bır durum olursa orjınal ekran duruyor onu takar öyle gıdersın