Mitsubishi Lancer

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
japon alıcak olsam evladiyelik kaliteli japon alıcaksan mazda eğer kaliteli ama satarım az kullanırım diyorsan honda.. bunun dışında suzukiyide takdir ederim kendine ait ibr çizgisi ve kullanıcı kesmi var benim için japon bunlardan ibaret. :)

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'daki İstanbul yolu Temsa Azizoğlu akrabamdır, o nedenle mitsular özel dikkatimi çeker.

Arkadaşın dediği gibi Ankara'da ticari taksi var lancer, bir gün kızılay'da bir taksiciye sorduk nasıl araba diye. çok çabuk debriaj yediğini söyledi. 100.000'de 3. debriyaj olmuş sanırım.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
HB' leri çıkmış 43.000'e satıyorlar saygılar..

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tipini çok beğendiğim bir araç(tı).Hala da beğenirim ama içine oturunca ve özellikle kapı içleri dahil iç malzemenin vasatlığını görünce vazgeçtiğim bir araç.Ciddi ciddi düşünmüştüm ama artık düşünmüyorum.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
su yasıma kadar kullandığım megan2 den sonraki en dandik,en keyifsiz araç

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben ağır konuşmayayım dedim ama sen yardırmışsın abi :)
ne yapayım kardeşim doğruya doğru :)
tamamen gençleri kandırmaya yönelik yapılmış bir araç, (az body siyle oyna evoyum diye cık piyasaya ) ön panjuru dısında baska hiçbir güzelliği ve özelliği de yok bana göre ,kullanırken verdiği rahatsızlık da cabası,ayrıca bana hiç güven de vermedi, iç dizaynı berbat benim emektar bile onun yanında aşırı lüx kaçar ...bu araca sahip olanlar bana kızabilir kusura bakmasınlar,bunlar şahsi fikirlerim, bilirkişi de değiliz zira :D

KADIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kadarmı kötü.
Henüz gidip araca bakma ve kullanma fırsatım olmadı, çok albenisi olan bir araç. Dış dizaynı kadar içi de çok hoşuma gitti aslında gördüğüm kadarıyla ama gidip bi test etmek şart oldu.Ayrıca fiyat donanım orantısı da çok cazip.
O kadar itinalı kullanmama rağmen benim aracın turbosu bozulunca dizel arabalardan soğudum. Ben zaten 2009-2010 civarı bir şey istiyorum fiyatları 30-32 bin arasında, bir de lpg takdır mı yakıt sorunu da olmaz diye düşünüyordum ama.... kısmet.

Son düzenleme:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kadarmı kötü.
Henüz gidip araca bakma ve kullanma fırsatım olmadı, çok albenisi olan bir araç. Dış dizaynı kadar içi de çok hoşuma gitti aslında gördüğüm kadarıyla ama gidip bi test etmek şart oldu.Ayrıca fiyat donanım orantısı da çok cazip.
O kadar itinalı kullanmama rağmen benim aracın turbosu bozulunca dizel arabalardan soğudum. Ben zaten 2009-2010 civarı bir şey istiyorum fiyatları 30-32 bin arasında, bir de lpg takdır mı yakıt sorunu da olmaz diye düşünüyordum ama.... kısmet.
şimdi kötü demek de yanlış olur, dikkat ederseniz ben bana göre kötü diye belirttim, ben bazı araçları kullanamıyorum ya da kullanırken zorlanıyorum, bunlara bir iki örnek megan II,peugeot 206,en son mutsubıshı lancer, bana bir tuhaf geliyor bu araçlar ,kullanırken keyif vermiyor aksine yoruyor beni,
patrona lancer aldık o da begenmedi 4-5 ay zor dayanabildi kredisini kapatıp derhal sattı ,ben bazen firma dısına cıkmam gerektiğinde al benim aracla git dediğinde sağol abi ben onu kullanamıyorm minibusu tercih ederim deyip sahiden minibüsle gidip gelirdim, acemi şoför müyüm hayır bu herkese oluyordur sanırım.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010mitsubishilancer1.jpg

o kadar kötü durmuyor