Mitsubishi Lancer

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz abinin tecrübelerine güvenirim. ayrıca bende bazı yerlerde iç aksam plastik kalitesinden şikayetler duymuştum. bence o kadar parayı bağlamaya değmez o zaman

06GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba..seçim gayet güzel.geçen sene baya kullandım.tavsiye ederim..manuel daha iyi bence..

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne az ne fazla, klasik japon, bence aynı ayarda mazda 3 aynı fiyata daha donanımlı bir araç..

boraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mitsubishi'nin ic donanimi Galant SuperSaloon'da bile mukemmel olmadi sayet. yine de motor omru ve ekonomi acisindan mitsubishi'ye kafa tutabilecek bir araba oldugunu sanmiyorum. ailemin ikinci arabasi 1985 model bir Mitsubishi Lancer'di. Araci aldigimizda 200,000 sattigimizda ise 1,210,000km'deydi. Bir kere yolda birakti onda da benzin bitmisti. Ayrica suan 2010 Corsa'm 8.3lt/100km yakarken o araba 6.1lt/100km yakardi. Suan annem Colt kullaniyor. Araba 3.5lt/100km yakiyor ve en onemli ozelligiyse basinca 124HP'lik Civic'leri tokatlayarak kalkiyor. Mitsubishi'yi kotulemek daha dogrusu tek yonunu kotulemek bence haksizlik olur. Zira mekanik acidan son derece olumlu ve kullanici dostu bir arac..

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bakım maliyetleri yüzünden çoğu kişinin sattığını duymuştum.ve kaza güvenliği konusunda da zayıf bir araç.ama arabadan mekanik elektronik anlamında hiçbir şikayet duymadım(otomatik vitesleri haricinde)