Mehmet Usta (Elektronik modifikasyon ve Dizel Motor Problemleri)

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
bende xenon taktırıyım diyorum ama sonradan takılanlar sağlıklı olur mu?Çok genel bi soru oldu ama hem mercekli takıyım diyorum hemde angel eye halkası takıyım dedim.Ama su alır diede tırsmıo deilim açıkcası karamsarım bu konuda bide dizele kutu içi hava fltresi alıcam kn e sordum ona göre var dediler 1.3. ctdi arabam maksat performans deil her yıl kağıt filtresine para vericeme giderim 100 milyona güzel bi hava filtresi kullanıyım temizler temizler kullanırım diyorum.Bi zararı olur mu onu bi sorıyım dedim şimdiden teşekkürler. Saygılar sevgiler:!

Marka çok önemli xenon seçiminde..Japon markaları, Bosch gibi ürünler fena değil..Mercekli daha güzel olur tabiki..Ama hazır bir far almak daha ekonomik olacaktır..Maksadınız ekonomiyse direk havafilteresi kullanın ama turbo sesi çok iğrençleşiyor..

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet ustam benım sag sıs habıre patlıyo nedendır acaba ?? bıyere deyıp sasemı yapıyo acaba ??

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Yerinde çok sallanıyor olabilir..Patlamakdan kastınız ampulun patlamasımı ? yoksa camı falanmı çatlıyo..?

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ampul patlıyo ustam yerınde sallanamaz cunki sisleri yeni aldım
2sinide aynı zmnda degistirdim ama sag taraftaki surekli patlıyo iste..

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse hallettik sorunu dakdik ampul takmıs bizim armut elektrikci :D

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabanın kaput açma kolunun olduğu yerde ayak aydınlatma için lamba yeri var,aynı şey sağ tarafta da var.Fakat sadece cosma donanım seçeneğinde buralarda ışıklandırma var,benim arabada sadece yerleri mevcut.İçinde tesisat var mı yok mu bilmiyorum.Kapı açıldığında buradaki lambaların yanması için (tabi lambaları takıcaz orjinal şekilde,hatta ben baktım bagaj aydınlatmasıyla aynı) tesisatı nereden çekicez?Tavan lambasından çekecek halimiz yok?Tavan lambasına giden kablolardan mı alıcaz elektiriği?
Tabi bir de şu var ki,tavan lambasında ekstra bir var özellik var kafamı karıştıran.Tavan lambası yavaş yavaş sönüyo biliyosun,bunun için kullanılan o aparata aşırı yük binmiş olur mu böyle bağladığımızda?
Ya da sen söyle ustam nasıl yapcaz bu işi?

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta,açmışın tezgahı forumun ortasına ama başı boş bırakıyosun,kimse yok muu?Bak alıcam şimdi 13-14'ü atıcam cebe kimse görmeden hee :)

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
:) abi bi telaşedir gidiyor bu aralar hadi hayırlısı..Oturamıyorum pc başına..Şimdi senin ihtiyacın olan bu aydınlatma mevzuu..İstersen sol kapı açıldığında sol sağ kapı açıldığında sağ lambayı yaktırabilirsin.aracın orjinal hiç bir tesisatına dokunmadan direk kapı sensörlerinden tetikleme sinyali alarak ki istersen araya bi kondansistör bağlanıp geciktirerek de söndürülebilir..temiz ve kafası çalışan bir elektrikçi işini görür..

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende turbo istiyom :)
mehmet bayadır görüşemiyoruz fuar işleri açtı galiba

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Evet abi fuar falan pazarlama çalışmalarım iyi sonuçlar veriyor..Bana bi asistan lazım..:)