Mehmet Usta (Elektronik modifikasyon ve Dizel Motor Problemleri)

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustam bu bursadaki merkan otomotiv carbon clean i senin dedigin cihazlar ve de kimyasallar ile mi yapıyor
bir de burası egr iptalini temiz ve sorunsuz bir sekilde yapabiliyor mu ( sen mutlaka iptal ettir diyorsun onun için soruyorum )
şimdi rapid i verdin bana da bu uyum sorunu yasamaması icin ek olarak degistir dedigin parca var mı
cunki benim arac gene 1600-1700 devir arası ataklaşıyor ( ki bunu rapidsiz de aynı aralıklarda yapıyor du ) arac en fazla 2. ve de 4. viteste fark ettirdi rapid i bundan once en atak vitesim 3. vites ti

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
ustam bu bursadaki merkan otomotiv carbon clean i senin dedigin cihazlar ve de kimyasallar ile mi yapıyor
bir de burası egr iptalini temiz ve sorunsuz bir sekilde yapabiliyor mu ( sen mutlaka iptal ettir diyorsun onun için soruyorum )
şimdi rapid i verdin bana da bu uyum sorunu yasamaması icin ek olarak degistir dedigin parca var mı
cunki benim arac gene 1600-1700 devir arası ataklaşıyor ( ki bunu rapidsiz de aynı aralıklarda yapıyor du ) arac en fazla 2. ve de 4. viteste fark ettirdi rapid i bundan once en atak vitesim 3. vites ti

Evet bizim makinamızı ve kimyasallarımızı kullanıyorlar..Egr iptalini iyi bir şekilde yapıcaklardır..1600-1700 turbo peak i için gayet iyi bir rakam..Ama rapid illaki sizin bu turbo peak devrinizi 100-200 devir aşağıya çekmiştir..Rapidin enerjisini kesip tekrar vererek aradaki farkı iyi inceleyip görebilirsiniz..aracınızda 22-25 Hp fark var illaki bişeyler değişecektir..Siz aracınız çok sakin kullanan bi sürücüsünüz..Bu sebeple Rapid in farkını yakıt tasarrufunda göreceksiniz..Eğer agresif kullanan bir sürücü olsaydınız performansa getirdiği ekstralar çok daha bariz görünecekti..

Kazasız belasız sürüşler dileğiyle esen kalın..

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Asistan OLayına Ben El Atayım Ya Boşuna Okumadık Pazarlama Bölümü :D:D

Cumartesi'de Çipliyoruz İnş. Mehmet Usta Saolsun :)

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Skn yi iyi tanırım..

o yüzde 20 sizin aracınız için geçerli deil..Ama güçlenen her motor sakin kullanıldığında kilometre bazında eskisine göre daha az yakıt tüketir..