Mazda 6 Sürüş İzlenimlerim...

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin yazdığın yazının aynısını nerde yazmışım bunu söyle sadece geniş dedim ..göstersen..?

Mazda 6 ya bugün bindim konfor malzeme kalitesi genişlik olarak astra sedanımın yerini tutamaz gerek ön koltuklarda gerekse arka koltukta arka tarafta cam kenarında otururken kafam tavana değiyor ve dar içi kapıdaki kapı kolu falan malzeme kalitesi kötü astra sedanımı geçeceği tek bir nokta beygiri oda olsun artık neyse benimde torkum fazla:)

bu ne demek.

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mazda 6 ya bugün bindim konfor malzeme kalitesi genişlik olarak astra sedanımın yerini tutamaz gerek ön koltuklarda gerekse arka koltukta arka tarafta cam kenarında otururken kafam tavana değiyor ve dar içi kapıdaki kapı kolu falan malzeme kalitesi kötü astra sedanımı geçeceği tek bir nokta beygiri oda olsun artık neyse benimde torkum fazla:)

bu ne demek.

Evet tamam bunu istiyordum cevabımı yazmak için o kadar saçmalamaya başlamışlardıki sonuçta opel falan yazdılar benide sinirlendirdiler bende dalga geçmek için böyle yazdım dalgaya vurarak bir cevap yazdım ama genişlik kısmına gelince evet onu ciddi ciddi söylüyorum ama onlar benle öyle konuşunca ben kelim kafam değmiyor falan bende böyle yaptım biz size burda böyle yapsak siz ne yaparsınız..?

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet tamam bunu istiyordum cevabımı yazmak için o kadar saçmalamaya başlamışlardıki sonuçta opel falan yazdılar benide sinirlendirdiler bende dalga geçmek için böyle yazdım dalgaya vurarak bir cevap yazdım ama genişlik kısmına gelince evet onu ciddi ciddi söylüyorum ama onlar benle öyle konuşunca ben kelim kafam değmiyor falan bende böyle yaptım biz size burda böyle yapsak siz ne yaparsınız..?
peki.o zaman haklısınız :)

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet çekelim iç mekan fotoğraflarını koyalım buraya zor değil olur mu?
istediğiniz oldumu?arkadaki beyazlıklar iki dakikada yaptığımdan oldu :)...fotoğrafta gözükmesini istemediğim biryer.

Ekli dosyalar

• 434132.jpg
    434132.jpg
    79.4 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:

admin

Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.opelim.net
Konu amacından saptığından dolayı kilitlenmiş ve yönetimce incelemeye alınmıştır.

İyi forumlar.