Mazda 6 Sürüş İzlenimlerim...

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
An itibariyle 5.000 kmyi devirmiş bulunmaktayım :).Aracı yeteri kadar tanıdığımı düşünüyorum.vee sizlere tarafsız abartısız tam olarak bir araba tanıtımı yapacağımı garanti veriyorum.

herkez aldığı aracı över ve kendiyle gurur duyar.bu düşünce şüphesiz bende de var.fakat bunu internette abarta abarta anlatmanın yeni araba alacak insanların kanına girmenin hiçbir mantıklı açıklaması yok.

*öncelikle araç yakıt tüketimi konusunda ve vergilendirmede can yakıcı olduğu aşikar.motor açılınca tüketimi fabrika verilerine çekebilirsek iyi olacak.
*işçilik konusunda fazlasıyla başarılı.passat-mondeo gibi araçları gezdikten sonra işçiliğin sınıfı için fazlasıyla kaliteli olduğu görüşüne vardım.kendini hissettiriyor.
*tasarım konusunda başarılı bir araç fakat el freninin o kadar kaba olması her baktığımda kötü his uyandırıyor.
*araç kalkış ve hızlanışta fazlasıyla başarılı çok atak bir araç bu ağırlıkta bir kasayı bu kadar atik beklemiyordum.
*yol tutuş konusunda gerçekten başarılı hep mondeoyu övmüşlerdi bana ama mazda 6da bu konuda gayet başarılı.
*arka görüş açısı cidden dar bu konuda park sensörü ve zaman zaman dikizlere mahrum kalıyorsunuz.
*araç gayet geniş,kaldı ki ben genellikle ön koltuğu geniş tutarım ona rağmen arka taraf gerçekten fazlasıyla geniş.
*motor seçeneği çok az,1.6 gibi Tr şartlarına uygun araçlar getirilmeli.
*müzik sistemi harika (bose müzik sistemi)...
*virajlarda araçta savrulmadan eser yok.
*hız konusunda 235'i gördüm fakat daha fazlasını yaptım mı derseniz hayır ailem yüzünden korktum diyebilirim :).

almayı düşünen arkadaşlara şunu söyliyim.ben 50 küsür milyara aldım.70 milyara sıfırı var full paket zengin donanım.ben olsam passat felan hiç bakmazdım gerçekten hiç bakmazdım.ama 70 milyar vercek olsaydım ya mazda 6 ya audi a4 alırdım:) audilere zaafım var malesef :D

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilerde yanına eşlik edebilirim kafama yatan bir araç güle güle kullan :D

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkeze teşekkür ederim 200kmde 12 litre yaktık :) 130 km ortalamayla...azaltmaya çalışmalıyım biraz :)

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazdayı oldum olası sevmişimdir. ama kısmet olmadı. güle güle kulan.