Mazda 6 Sürüş İzlenimlerim...

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam opel ailesı askrdeydım ılk defa opel foruma gırıyorum.artık almanyanın tofasından bıktım yemın ettım :D opelı evımn onune koymucam (astra 2001 elegance) artık arab mı desem payton mu desem . bende bu yaz sonuna kadar ıdare etcem ve mazda 6 alcam 2011 2012 model 55000 tl ye kadar temız ve km dusuk mazda 6 alıcam opel ınsıgnıa dusunuyodum ondan da caydım cunku o paralara verıpde sıkıntılı yakıtı cok sorunlu bı araba . oparaları opele (almanyanın tofaşına) verceğime mazda 6 almaya karar verdım sızlerınde fıkırlerını almak ıstıyorum .

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam opel ailesı askrdeydım ılk defa opel foruma gırıyorum.artık almanyanın tofasından bıktım yemın ettım :D opelı evımn onune koymucam (astra 2001 elegance) artık arab mı desem payton mu desem . bende bu yaz sonuna kadar ıdare etcem ve mazda 6 alcam 2011 2012 model 55000 tl ye kadar temız ve km dusuk mazda 6 alıcam opel ınsıgnıa dusunuyodum ondan da caydım cunku o paralara verıpde sıkıntılı yakıtı cok sorunlu bı araba . oparaları opele (almanyanın tofaşına) verceğime mazda 6 almaya karar verdım sızlerınde fıkırlerını almak ıstıyorum .

Mazda 6 ile insigniayi bir arada tutuyorsaniz alin ;) insignia sinifinda passattan bile üstün bir arac mazda diyorsunuz. Mazda iyidir ama japonlarin en kralini opele degismem...

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Mazdaya laf yok 0 alacak para olsa tek geçeceğim araç :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fatih bey bana gore opel gercekden bes para etmez bı araba :d
gercekden de opel almanyanın tofaşı

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fatih bey bana gore opel gercekden bes para etmez bı araba :d
gercekden de opel almanyanın tofaşı

Astra G ye binsem ben de öyle düşünürdüm, sizin de haklılık payınız var. Opel'i alman şahini olarak görenlerin arabaları ya döküntü ya çok sorunlu oluyor ve olayı kişiselleştirip yorumluyorlar. Kısa süreliğine bana çok çektiren bir Vectra B sahibi oldum, piyasayı araştırdım ve 2000 model VW passattan daha ucuza 2006 model Vectra C2 aldım. Kimisi Alman şahini der, kimisi de parasına göre iyi araba der. Sizin tercihiniz ya 10bin daha fazlasını aynı nitelikte mal için vosvosa vermek, veya çok paranız var 2-3 misli parayı mercedes, bmw gibi bir markaya vermek. Ki Astra G binicisi'nin opel'den başka dostu olacağını sanmam. Hele sorunsuzluk harici bir vasfı olmayan Astra G den şikayetçiyseniz durum daha da vahim :confused:

Mazda 6'dan söz etmemişim, mazda6 harika bir arabadır ön yargılarınızı yıkar.