Mazda 6 Sürüş İzlenimlerim...

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence astra ve insignia dan daha iyi bir arac diyebilirim....bu aracların hepsini kullandım ama mazda 6 gercekten iyi bir arac

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alıcaksan ikinci el alıcaksın kesinlikle sıfırı ne kadar bilmiyorum ama rahat 60-70 vardır 1 yaşında ikinci elini 50-45 bin arası kadar bulmak mümkün ikinci eli daha karlı olur alırkende satarkende.

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence astra ve insignia dan daha iyi bir arac diyebilirim....bu aracların hepsini kullandım ama mazda 6 gercekten iyi bir arac
ben aracımdan memnunum :) diğer araçları uzun süreli kullanmadım...

@darkmoon evet benim gibi insanlar 70 milyar bir araca sıfır vermekte zorlanabilir.ikinci el mantıklı tabi :)

birde deneyimli bir arkadaş incelemiş.yeni bir inceleme oda bu linkte : http://otomobil.milliyet.com.tr/maz...nimi/haberdetay/10.09.2008/989390/default.htm

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın hayırllı olsun

2. elini almak matıklı ama çk değer kaybediyor türkiye pazarında mazda yeterli değeri bulamıyor bu fiyata insignianın en boş modelini alıyoruz bunda en büyük etken mazda türkiyede bence yeterli yatırımı türkiyede yapmıyorr malesef

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...yati-dustu-sanruf-deri-hatasiz-34636747/detay

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. elini almak matıklı ama çk değer kaybediyor türkiye pazarında mazda yeterli değeri bulamıyor bu fiyata insignianın en boş modelini alıyoruz bunda en büyük etken mazda türkiyede bence yeterli yatırımı türkiyede yapmıyorr malesef

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...yati-dustu-sanruf-deri-hatasiz-34636747/detay
60.000 km! ama diğer ilanlardan en düşük fiyatlısını seçmişiniz :) geri kalanlar normal fiyat. adam bile yazmış en düşük fiyatı yazdım diye :)
kaldıki ısrarla insigniayı araya sokmanızdaki amacı anlamışda değilim.
yeterli değeri bulamadığından mı 3.000 birim satış gerçekleştirdi.(20 bayi ve yok denecek kadar az bilboard reklamlarıyla) ... mazda toparlanıyor bu bir gerçek.Türkiyede tekrar tutulmaya popüler olmaya başlıyor eskiden mazda alınırmı diyen insanlar ilk seçenek olarak mazdayı ekliyor.kaldıki Trde satılması beklenen 2 aracı var 3 ve 2 serisi.bu konuyu daha önceden tartışmıştık sanırım.gereksiz bir tartışma.sonuçta alan memnun satan memnun. bu arada benim aracıma verilen 55 bin tllik teklifte değer kaybetmediğinin göstergesidir.(52ye aldım)

Son düzenleme:

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazdaya ben bişey demiyorum yazdığım mesajın yanlış anlaşılmasın herkes gibi görüşümü söyledim aracınız güle güle kullanın
önceki mesajımda da söylediğim gibi inşallah en yakın zamnda ülkemiz standartlarında değerini bulur

mazda ile mutluluklar

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanın tekrardan.. 2011 leri girdimi piyasaya 2009 ları sanırım 35 lere kadar bulmak mümkün olucakdır birazda satarsa tabiki satmassa bu rakamlarda sayar çünkü ne kadar çok satarsa ikinci eli o kadar yayılır malum.. araba güzel isterse fiyatı 10 bin tl olsun ister 100 bin tl olsun önemli olan bence kalite ve mazda 6 da kalite en üst seviyede 6 yı sadece galeride gördüm kurcaladım biraz ama o bile yetti bana göre insigniadanda iyidir ben malzeme kalitesi işçilik olarak bakarım olaya görüntüye kanıpda almak cahil adamların işidir yalnış anlaşılmasın insignia için demiyorum bunu genel söylüyorum görüntüye 100 bin tl veripde ikinci elde 50-60 bin tl ye araba satan bir sürü insan var..

AksngR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanın tekrardan.. 2011 leri girdimi piyasaya 2009 ları sanırım 35 lere kadar bulmak mümkün olucakdır birazda satarsa tabiki satmassa bu rakamlarda sayar çünkü ne kadar çok satarsa ikinci eli o kadar yayılır malum.. araba güzel isterse fiyatı 10 bin tl olsun ister 100 bin tl olsun önemli olan bence kalite ve mazda 6 da kalite en üst seviyede 6 yı sadece galeride gördüm kurcaladım biraz ama o bile yetti bana göre insigniadanda iyidir ben malzeme kalitesi işçilik olarak bakarım olaya görüntüye kanıpda almak cahil adamların işidir yalnış anlaşılmasın insignia için demiyorum bunu genel söylüyorum görüntüye 100 bin tl veripde ikinci elde 50-60 bin tl ye araba satan bir sürü insan var..
tabi haklısınız görüntüye aldanarak araba alınmaz.enine boyuna araştırmak lazım.