maske veya sineklik foto

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar daha önceden aldığım fakat takamadığım maskenin görüntüleri. kusura bakmayın uzun yola çıkarken takmak istedim ondan dolayı biraz geç oldu. bide bunun değşik isimleri olduğu için başlığı böyle açtım.

http://g.imageshack.us/g.php?h=356&i=uuurrr0135nz3.jpg

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Uğur kaput koruyucu maskeyi hazır mı aldın, yaptırdın mı?

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptırdım abi. 2-3 gün içinde veriyorlar. modeli söylüyorsun onlarda hazır ölçüler var. dikip veriyorlar.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
polo clasıge hazır almıstım 100 mark vermıstım ugur arkadasımınkının aynısı komple gecıye one derı ama soldurdu kaportayı ıslak bırakmıyın aracın ustunde soldurur yakıyo gunesın altınada kaportayı

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yaptırdım abi. 2-3 gün içinde veriyorlar. modeli söylüyorsun onlarda hazır ölçüler var. dikip veriyorlar.

polo clasıge hazır almıstım 100 mark vermıstım ugur arkadasımınkının aynısı komple gecıye one derı ama soldurdu kaportayı ıslak bırakmıyın aracın ustunde soldurur yakıyo gunesın altınada kaportayı
Nerede + kaça yaptırdın, adres verirsen arkadaşlar için de daha faydalı olur. Bu tür maskeler uzun yol bitiminde temizlenip sökülmelidir. Uzun süre araçta takılı kalırsa boyada solma yapması doğal.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
5,6 sene oldu savas abı rızeye memlekete gıderken trabzona ugrayıpta aldım bursada araba dosemesı yapanlar yapıyo sadece kaput yaptırmıstım yarım 25 30 ytl fazla bıse tutmadı

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara'da eyüpoğlu var. en son sorduğumda 120 dedi. 2 gün içinde veriyor. ayrıca şaşmazda gül döşeme var. o da 90a yapıyo 2-3 saat içinde hazır oluyomuş. sadece uzun yolda takmak gerekir. zaten çok zor değil takıp çıkarması. deri gerçek olmadığı için altı miflonumsu birşey kaplı. ondan olayı ıslak kalınca boyada renk atması yapabilir dediler.

penguen

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benm arabb kaputa film çektircem kaç paraya mal olur yada carbon filan diyolar sanrm.bilgisi olan warsa yardmc olursa sewinirim

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benm arabb kaputa film çektircem kaç paraya mal olur yada carbon filan diyolar sanrm.bilgisi olan warsa yardmc olursa sewinirim
Araba koyu renk değilse carbonda muayenelerde sıkıntı yaşayabilirsin. Film değil de şeffaf kaput koruyucular var, onlar daha mantıklı olur.

Salih-18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba koyu renk değilse carbonda muayenelerde sıkıntı yaşayabilirsin. Film değil de şeffaf kaput koruyucular var, onlar daha mantıklı olur.

Abi carbon taktırınca neden sorun cıkartıyolar ki muayenede??Eğer öyleyse taktırmayım bende düşünüyodum da..