Kaza yaptım :/

atakandemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim temde arka tampona girmesiyle oluşan arka tamponum da ezilme oldu içeri doğru bunu nasıl yaptırabilirim ikincisi karşı tarafın kaskosundan yaptırırsam hasar kaydı işlermi arabama acil yardımmm

metehan5267

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim temde arka tampona girmesiyle oluşan arka tamponum da ezilme oldu içeri doğru bunu nasıl yaptırabilirim ikincisi karşı tarafın kaskosundan yaptırırsam hasar kaydı işlermi arabama acil yardımmm
öncelikle geçmiş olsun. bana kalırsa servise götürmeyin,aşırı para isterler. bana kalırsa internet üzerinden bir tampon alın gidin sanayide taktırın. bende dün gece köpeğe çarptım 130 km ile ön taraf dağıldı serviste 400 tl civarı bi rakam çıktı sanayide 200'e hallettim. eskisindende şık durdu ;)

atakandemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok abi dedğim gibi çok büyük bişey olmadı allahtan arka tamponun al kısmı içeri göçtü değişim fazla kaçar asıl merak ettiğim karşı tarafın kaskosundan yapıpıcak arabaya hasar kaydı işlicek mi

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
İşlensede işlenmese farketmez arka tamponu değiştirmek satarken sorun yaratmaz sıkıntı etme

atakandemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle de arabada hasar kaydı yok 5 senelik araba içim gidiyo işlicek diye :D tamponda olsa gerçi birazdan inip aşşa ben düzeltmeye çalışıcam bakalım :/

metehan5267

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle de arabada hasar kaydı yok 5 senelik araba içim gidiyo işlicek diye :D tamponda olsa gerçi birazdan inip aşşa ben düzeltmeye çalışıcam bakalım :/
sorması ayıp kaza nasıl oldu acaba araba arkadan sadece toktumu?