Kaza yaptım :(

metin_33

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun Allah daha büyük kazalardan korusun.

hakaniko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi süre sitede sorun vardı yazamadım. araç büyük çaba sonucu perte çıktı. aram kötü olduğundan akrabalardan sonuçları öğreniyorum.

bende eve yeni geldim ve kapıda gördüğüm ASTRA J yüzde bin bizimkilere ait. bu kadar emin konuşuyorum.

çünkü her yeni araba alışlarında oraya çekerler ve mahallede bizden başka astra aşığı yok :)

gördüğüm kadarıyla araç dizel değil ve turbo logosu da yok. bizimkiler 1.4 araba almaz. o zaman seçenek olarak 1.6 kalıyor.

donanım olarak ise el freni olmayışından ve farlarının karartılmamış olmasından dolayı enjoy plus paket oludğunu anladım :D

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi süre sitede sorun vardı yazamadım. araç büyük çaba sonucu perte çıktı. aram kötü olduğundan akrabalardan sonuçları öğreniyorum.

bende eve yeni geldim ve kapıda gördüğüm ASTRA J yüzde bin bizimkilere ait. bu kadar emin konuşuyorum.

çünkü her yeni araba alışlarında oraya çekerler ve mahallede bizden başka astra aşığı yok :)

gördüğüm kadarıyla araç dizel değil ve turbo logosu da yok. bizimkiler 1.4 araba almaz. o zaman seçenek olarak 1.6 kalıyor.

donanım olarak ise el freni olmayışından ve farlarının karartılmamış olmasından dolayı enjoy plus paket oludğunu anladım :D

Hayırlı olsun. Aram kötü derken ne demek istediğini anlamadım.

hakaniko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olaydan sonra aramız açıldı. izinsiz almıştım aracı. o zamandan beri ne konuşuruz ne de aynı odada otururuz.

hakaniko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gri renk. özür dilemeye gittiğimde odasından kovdu. daha ne yapayım.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arkadaş babasının arabasıyla zemin katta olan evlerine salondan girmişti. babası çok kıl arabayı vermezdi hiç ,oda çalmıştı o gece. ama nafile işte sen git parkederken kendi evine salondan gir işmi yaw... babası gürültüye kalkmış salonun kapıyı bi açmış aaa o nee araba salonda:D....1 seneye yakın konuşmamışlardı....

hakaniko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun. sabah erkenden yanlarına çağırdırlar beni. konuştuk vs. 10 bin masraf olmuş. 5 bini ben ödeyecem. çok iyi oldu bu.

aramız düzeldi gibi. astra artık hayal ama olsun. buna da şükür.