önemli arkadaşlar

erdem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. can sıkıcı bir durum gerçekten...kaza aşaması , önceside sonrasıda.
bu işlerden anlayan bir avukat bulup onunla hareket etmeniz malum ülkemizdeki işleyiş anlayışı sebebiyle daha kolaylaştıracaktır durumu.

Teşekkür ederim. Şimdilik bekliyorum evrak topluyorum. Olumsuz dönüş yapılırsa yargı yolundan başka çarem yok gözüküyor

Can_211

Kayıtlı Kullanıcı
25-Erzurum
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.Aracı perte çıkartın sonuna kadar da avukat aracılığı ile uğraşın vaktiniz varsa.Avukat hem zaman dan hemde işi kökünden halleder.Siz bireysel uğraşırsanız sonuç ço geç olur ve usanırsınız.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun, size birşey olmamış önemli olan bu. Çekici ücretini kaskonuzdan alabilirsiniz. Ama öncelikle ses çıkarmayın en son olarak talep edin. Benim başıma sattığımız combo da geldi benzer durum, yalnışlıkla benim şase numarama farklı marka model araç için kasko poliçesi kesiyorlar ve o araç 900 liralık bir kaza yapıyor bu kazadan sonra hatayı anlayıp poliçeyi düzeltiyorlar fakat hasar benim şase no da kalıyor. 1 hafta uğraşarak düzelttirebilmiştim. Airbag konusuna gelince bence ilk darbeyi almadığı için açmamıştır. Şu durumda kaydı düzelttirip aracı sigorta ile anlaşarak perte çıkarmak sizin lehinize olur diye düşünüyorum

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erdem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun.Aracı perte çıkartın sonuna kadar da avukat aracılığı ile uğraşın vaktiniz varsa.Avukat hem zaman dan hemde işi kökünden halleder.Siz bireysel uğraşırsanız sonuç ço geç olur ve usanırsınız.

Teşekkür ederim. Avukata gerek kalmaz umarım

erdem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun, size birşey olmamış önemli olan bu. Çekici ücretini kaskonuzdan alabilirsiniz. Ama öncelikle ses çıkarmayın en son olarak talep edin. Benim başıma sattığımız combo da geldi benzer durum, yalnışlıkla benim şase numarama farklı marka model araç için kasko poliçesi kesiyorlar ve o araç 900 liralık bir kaza yapıyor bu kazadan sonra hatayı anlayıp poliçeyi düzeltiyorlar fakat hasar benim şase no da kalıyor. 1 hafta uğraşarak düzelttirebilmiştim. Airbag konusuna gelince bence ilk darbeyi almadığı için açmamıştır. Şu durumda kaydı düzelttirip aracı sigorta ile anlaşarak perte çıkarmak sizin lehinize olur diye düşünüyorum

Teşekkür ederim. Gerçekten insanlar yaptığı hatalar hayret verici

erdem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Bugün itibari ile aracın daha önceki pert kaydını sildirdim. Şuan gözükmemekte. Anadolu sigorta gibi bir firma bile böyle bir hata yapabiliyor maalesef.
Bu gelişmeden sonra kaskom pert bedeli olarak 20 binden 30 bine çıktı. Aracın kasko bedeli 42 bin gözükmekte. Malum sitede aynı model yakın km’lerde yakın hasar kayıtlı araçlar 45-46 civarında sayılıyor. Bunlardan 4 ilan seçerek itirazda bulundum. Bakalım ne sonuç çıkacak gelişmeleri aktarmaya devam edecem.

Bu arada ilanlar arasında modeli 1 sene düşük km si daha yüksek ağır hasar kayıtlı aynı araca şuan 37500 istiyorlar ilginçtir

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Bugün itibari ile aracın daha önceki pert kaydını sildirdim. Şuan gözükmemekte. Anadolu sigorta gibi bir firma bile böyle bir hata yapabiliyor maalesef.
Bu gelişmeden sonra kaskom pert bedeli olarak 20 binden 30 bine çıktı. Aracın kasko bedeli 42 bin gözükmekte. Malum sitede aynı model yakın kmâ��lerde yakın hasar kayıtlı araçlar 45-46 civarında sayılıyor. Bunlardan 4 ilan seçerek itirazda bulundum. Bakalım ne sonuç çıkacak gelişmeleri aktarmaya devam edecem.

Bu arada ilanlar arasında modeli 1 sene düşük km si daha yüksek ağır hasar kayıtlı aynı araca şuan 37500 istiyorlar ilginçtir
Sonuna kadar itiraz hakkınızı kullanın 30000 e corsa mı kalmış piyasada. Yalnız şu var sanırım kasko şirketi eğer isterse onarım seçeneğine dönebilir diye biliyorum. Gerçi onarsa bile sorun değil şuan ki verdikleri tekliften daha fazla bir zarar yaşamazsınız.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun..Yahu bu firmalar birkerede olsun uğraştırmadan zararı karşılasalar..1000-1500-2000 gibi paraları alıyorlar,kaza,masraf vs.Olmazsa dünya para kalıyor ceplerine,kaza veya masraf oluncada en ucuz yoldan halletmeye çalışıyorlar..Ne kadar ucuza kapatırız gibi mantık var çalışma sistemlerinde..
Bencede kesinlikle 40 ve üstü gibi bir rakama çıkmaları lazım..

erdem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonuna kadar itiraz hakkınızı kullanın 30000 e corsa mı kalmış piyasada. Yalnız şu var sanırım kasko şirketi eğer isterse onarım seçeneğine dönebilir diye biliyorum. Gerçi onarsa bile sorun değil şuan ki verdikleri tekliften daha fazla bir zarar yaşamazsınız.

Yok onarımı düşünmüyorlar. Çünkü servis 24 bin masraf çıkardı. Servis bu fiyatın tüm hasarlı parçaların orijinalle değişim ücretinin işçişilik hariç olduğunu söyledi. Ama kasko kabul etmez bazı parçalarda onarıma gidilir işçilik dahil 15 bin seviyesine gelir dedi. İlginçtir kasko hiç itirazda bulunmadan 24 bini kabullendi ve perte çıkarmak istiyor.