kaza yaptım :(

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kayma aninda kayma yonune direksiyonu cevirip (hizla kontra yapip) vites kuculturseniz daha iyi olur..
tekrar gecmis olsun..

teşekkür ederim.Acemilik de var tabi şurada 2 yıldır kullanıyorum o anda onu yapmak pek aklıma gelmedi frene basinca zaten direk araba kıç attı ve sadece bariyere vurmadan önce epey frene bastim zaten resimlerdede lastik izleri var

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, viraj içerisinde fren yapmak çok tehlikeli öncesinde mümkün olduğunca basıp içeride ayağı frenden çekmek gerekli ama tabii insan o an pek hatırlayamıyor ve refleks olarak hareket ediyor yine de ucuz atlatmışsınız allahtan başka araca vs. vurmamışsınız veya geçenler size vurmamış

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, viraj içerisinde fren yapmak çok tehlikeli öncesinde mümkün olduğunca basıp içeride ayağı frenden çekmek gerekli ama tabii insan o an pek hatırlayamıyor ve refleks olarak hareket ediyor yine de ucuz atlatmışsınız allahtan başka araca vs. vurmamışsınız veya geçenler size vurmamış
evet bende ondan korktum sonuc da otoyol ve hız yapanların sayısı çok yandan vursalardı spin attigimda pek iyi olmazdı

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun allah daha beterlerinden saklasın.

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun