Kaza yaptım

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaza yaptım 12.30 gıbı arkadaşlar. 2 araba vıyadukte ılerlıyordu. tahmınen 90-110 arası bır surratte. yol ıstedım vermedı soldaki. bıkaç kez daha selektor yaptım. sadist psikopat onun bunun çocuğu frenledi acı fren ile. ben fren yaptıgımda vırajın ıcındeydık. yalpaladım. sağımdaki gunahsız arabaya sağ önümle, sol arkasına vurdum. spin atmaya başladı. butun bariyerleri tek tek vura vura durabildi. ıkımızdede sıyrık bıle yok. fren yapan araç durdu ilerde. arabadan inip baston kilitle koşmaya başladım. gazladı kaçtı. plakayı alamadım. malesef suçlu ben oldum. verilmiş sadakamız varmış.

şimdi bir kaç sorum var. benim tamponum ezildi tırnakları kırıldı. sağ farımda ezik sanırım çatlak var. sağ çamurluğum baya kotu durumda. sağ çamurluk bakaliti keza aynı şekilde. sağ sol iki jantım kaldırımlara vura vura surttu ama kaskomda jantlarım işli durumda değil. şimdi benim sormak istediğim birşey var. ben kasko dan bunları yaptırmayı dusunuyorum ancak, tamponu değiştirirken 2004 uzerı tamponu farkını cebımden odeyerek almak istiyorum. aynı şekilde farları da sonar angel koyabilirim. bunu kasko da nasıl kılıfıına uydurabılırım. yanı benden aracın yapılmış halının fotoğraflarını ısteyecekler ama ben ufak meblalar koyarak aldığım paranın uzerıne bu parçaları yenı tipleriyle değiştirmeyi dusunuyorum. bunun bir yolu yordamı varmı. birde jantlarım kaskoya işli değil ama ikisini de fena halde vurdum kaldırımlara. bunları nasıl yaptırabılırım kasko dan????

fotoraf0058p.jpg

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun...ALLAH cana vermesin..:(

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
geçmis olsun

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.
aracını istediğin bi ustaya arabayı çekeceksin(kaskonun anlaşmalı olduğu yerlere değil). orda eksper gelecek masraf belirleyecek sonra gidecek. sen aracını yaptıracaksın. masrafları cebinden vereceksin. diyelim 1.500tl tuttu sonar farlar vs.. ararcın orjinal masrafı ne kadar diyelim 1000tl. bunu kasko bir ay içinde hesabına geçecek...biz öyle yapmıştık.

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.allah korumuş.

kasko işlemleri için tanıdık kaskocu varsa sorun o belki fikir verebilir