astrama mercekli far yaptım. nasıl olmuş?

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farları taktım arkadaşlar resim aşagıda aydınlarma guzel fakat sagfar sol fara gore 6-7 cm aşagıya bakıo insallah onuda bi sekilde halledicem:D

buda halojen ampul ile gece çektiğim resim yanlız tel ile çektim o yuzden çok iyi deil

Son düzenleme:

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geceucusu.net te tanıtsaydın far yapımını güzel bi çalışma ne yazıkki camlar biraz matlaşmıs ama mercekler iyi valeo hella dan sonra iyi bir marka

benim mercekleride ilerde değiştirebilirim geceucusu sitesinde baktıgım her angel eyes alan kişi mercekleri değiştirmiş :(

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende çıkan farlarıma böle bi uygulama yapmak istiyorum :)
mercekleri nerden nası temin ettin
bide benim eski farlar h4 tek reflektör onlara baya bi ugrasmak lazım çıkmacılarda gezicez artık sadece hobi olsun diye uğraşcam ee bide yedek farımız olsun

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah.parlak far camıyla daha da güzel olacak.mercekler helojen merceği değil değil galiba xenon merceği.ondan normal ampulle pek ii göstermryebilir.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eline sağlık. Çok iyi bir iş çıkartmışsın. Farların camlarını da yenilersen çok daha iyi olacak.

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne olursa olsun alın terin var onda güle güle kullan

çok teşekkurler guzel yorumun için

geceucusu.net te tanıtsaydın far yapımını güzel bi çalışma ne yazıkki camlar biraz matlaşmıs ama mercekler iyi valeo hella dan sonra iyi bir marka
benim mercekleride ilerde değiştirebilirim geceucusu sitesinde baktıgım her angel eyes alan kişi mercekleri değiştirmiş :(

teşekkürler...evet mercekler gerçekten kaliteli cam konusunu havalar ısınınca halledicem arabanın yanında çalısırken donuyorum :D:D bide deli mi bu diye bakanlar çok:D:D:D havalar ısınınca ilk iş far camlarını değişmek
evet piyasada satılan angle eye lerin mercekleri berbat o yuzden değişmek mantıklı ama bence hiç almayıp boyle bi uygulama daha mantıklı:D:D

bende çıkan farlarıma böle bi uygulama yapmak istiyorum :)
mercekleri nerden nası temin ettin
bide benim eski farlar h4 tek reflektör onlara baya bi ugrasmak lazım çıkmacılarda gezicez artık sadece hobi olsun diye uğraşcam ee bide yedek farımız olsun

mercek konusunda msn i eklersen yardımcı olurum yada özelden msj at ben seni ekliyim.

maşallah.parlak far camıyla daha da güzel olacak.mercekler helojen merceği değil değil galiba xenon merceği.ondan normal ampulle pek ii göstermryebilir.

teşekkurler.evet mercekler halojen mercegi deil ondan halojenle tam perfermans vermior bide buna far camının matlıgı eklenınce dagılma fazlalaşıyor bakalım iste havalar ısınsın birkaç proje daha gerçekleştiricemm:D.

saolasınn

Eline sağlık. Çok iyi bir iş çıkartmışsın. Farların camlarını da yenilersen çok daha iyi olacak.

teşekkürler. en kısa zamanda yenilicem aklımdaki ilk iş o

blackmagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar çekmiş olduğum kısıtlı resimleri ve kısıtlı anlatımımı ilk mesaj a ekledim umarım bi faydası olur yanlışlarım varsa kusuruma bakmayın eksiklerimi yazmayı unuttuklarımı aklınıza takılanları sorabilirsiniz teşekkurlerr...