Kasko Fiyatları

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kasko Fiyatları

harunhoca link' Alıntı:
Valla umduğumdan iyi indirim oldu, geçen sene sıfır alırken kaskoya 1370 TL vermiştim, şimdi peşin 921 TL ye yaptırdım Grupama dan. Trafik sigortası ise geçen sene 370 imiş bu sene 306... toplamda 1227 tl verdim ki bana makul geldi. greatt
bencede makul olmuş, hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim de yenileme dönemi geldi. Yıllardır kasko ve trafik sigortası poliçelerimle ilgilenen arkadaşımdan yaptırıyorum yine.

Kasko 1,100 TL (Anadolu Sigorta / Tam Kasko - 9 taksit), trafik sigortası da 250 TL (3 taksit, Axa Sigorta).

Şimdi sıra geldi bu seneki poliçede henüz dokunulmamış mini onarım haklarımı kullanmaya :)

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu gün yaptırdım arkadaşlar full araç 2013 edition kasko 800 tl  ergo sigorta 34 plaka mini onarım anahtar kayıp 7 gün araç hizmeti .........

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben sıfır arabaya 950 kasko yaptırdım.. Grupama
plaka 55..

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar az önce sigorta şirketinden arandım geçen sene 1000 tl ye yaptırdıgım kaskoya 2200 tl - 330 tl ye yaptırdıgım trafik sigortasınada 666 tl istiyorlar. İş yerinde  oldugum icin telefonda fiyatların neden yüksek çıktıgını soramadım. Araçta hasar yok kaskoya dayalı bir işlemde olmadı, hasaraızlık indirimi alacağım yerde fiyatların yüksek çıkması anormal değilmi ?

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasarsızlık indiriminiz yoktur yoksa o kadar yüksek olmamalı. Ben 2 hafta önce sıfır aracıma full kasko 800 tl ye yaptırdım :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖zer link' Alıntı:
Arkadaslar az önce sigorta şirketinden arandım geçen sene 1000 tl ye yaptırdıgım kaskoya 2200 tl - 330 tl ye yaptırdıgım trafik sigortasınada 666 tl istiyorlar. İş yerinde  oldugum icin telefonda fiyatların neden yüksek çıktıgını soramadım. Araçta hasar yok kaskoya dayalı bir işlemde olmadı, hasaraızlık indirimi alacağım yerde fiyatların yüksek çıkması anormal değilmi ?
Yanlislik var o kadar fiyat cikmasi mumkun degil.