Kasko & Sigorta Fiyatları

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2005 model 67 plaka opel corsa cosmo cdti easytronic aracıma kasko ve sigorta yenileme zamanı geldi bir kaç yere fiyat sordum garanti bankası 499 tl ye kasko yapıyor kredi kartına 10 taksit peşin 480 dedi aksigorta (şu anki kaskom ve sigortam) sigorta ve kasko peşin para 530 dedi fiyatlar nasıl fiyat verebilecek varsa onları da değerlendiririm

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
full mü arabanın şu anki kasko bedeli ile değeri arasında ne kadar fark olurmuş onu bir öğrenin yoksa ucuza kaliteli olarak düşündüğünüz kaskonuz arabanızın pert olması durumunda sizi olmadık şeylere sürükleyebilir benden söylemesi

cengoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarın izinliyim ama henüz yaptırmamış olursanız pazartesi günü bakabilirim iş yerinden.

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostlar tam aradıgım konu benimde merivamın maalesef kaskosu yok kasko yaptırmak için gittim 1650 dediler arabam 2005 model ve şu ana kadar en ufak kazası yada sorunu olmadı yani mazisi cok temiz trafik cezası bile yok fiyat yüksek degilmi en ucuz kasko hangisi grupamanın 350 tl lik mini kaskosu varmıs sadece 8 bin tl lik kısmını karşılıyor sizce uygunmu

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracı aldıgım kişi 750-800 tl ye muafiyetli kasko yapmış. aracta kaza yok. 2004 astra njoy g kasa. ben aldım aynı sigorta şirketine aynı kaskoyu yaptırayım dedim 1150 fiyat cektiler ve muafiyet %1 den %2 e cıktı. vazgectim bende yapmadım tabi. ama 300 den fazla fiyat farkı tamamen benim gecirmiş oldugum kaza sonrası sahip oldugum sicil. gunde 6 saat istanbul trafiğndeyim 5 senedir 4 kazam var. 2 si bana ait :) 2 si karsı tarafa. :)

demem o ki yaşınız, ehliyetli oluş süreniz, kaza siciliniz vs fiyatlara etki eden baş etkenler. tabi arabanızın kasko bedeli var o da ayrı.

1000-1100 öderim diyen arkadaşlar muafiyetli kasko düşünsünler. çok kârlı bir kasko tipi.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 senedir aracım kaskolu vee kazası yok ayrıca aracımda bununla beraber kazasızlık primi yüksek aracımın değeri olarak 22000 tl verdiler ama bu değerler sizde bilirsiniz kii pert durumunda o anki araç değeri üzerinden değerlendiriliyorrr full kasko dedikleri birrr kasko

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
ilk girişte mutlaka muafiyetli kasgo yaptırın. pert olması durumunda %2sini ve yine herhangi bir hasarda aynı fiyatı ödememek kaydıyla %40 indirim bence iyi. sonraki yıl hasasızlığı muafiyetten düşüp full yaptırın.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teminat degerlerini karşilaştırarak ancak sağlıklı bir değerlendirme yapabilirsin.Sadece fiyata bakarsan yanılırsın

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostlar tam aradıgım konu benimde merivamın maalesef kaskosu yok kasko yaptırmak için gittim 1650 dediler arabam 2005 model ve şu ana kadar en ufak kazası yada sorunu olmadı yani mazisi cok temiz trafik cezası bile yok fiyat yüksek degilmi en ucuz kasko hangisi grupamanın 350 tl lik mini kaskosu varmıs sadece 8 bin tl lik kısmını karşılıyor sizce uygunmu

değil yaptırmayın 8000 lik kısmını karşılayan kasko kasko değildir

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasko ve sigortayı yaptırdım full kasko artı trafik sigortaaa tolamm 500 tl peşinn